دیدار مدیرکل کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با فرماندار فلاورجان

کریم زارع مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان به همراه رئیس کمیته امداد شهرستان فلاورجان،در محل دفتر فرمانداری فلاورجان با علی ساعدی فرماندار این شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، کریم زارع مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان به همراه رئیس کمیته امداد شهرستان فلاورجان،در محل دفتر فرمانداری فلاورجان با علی ساعدی فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

کریم زارع با بیان اینکه ارائه خدمت بی‌وقفه با حفظ شأن خانواده‌های نیازمند و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، سیاست این نهاد در ایجاد مراکز نیکوکاری است، اظهار داشت: بر اساس این رویکرد، مراکز نیکوکاری پل ارتباطی خیران و نیازمندان است و در حال حاضر ۴۸۳ مرکز نیکوکاری در سطح استان فعال است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در ادامه در حوزه اشتغال و خودکفایی، بیان داشت: در مدت ۹ماه امسال با هدف توانمندسازی خانواده های تحت حمایت ۱۴۱۶خانوار با ارائه خدمات اشتغالزایی به خودکفایی رسیدند.

علی ساعدی فرماندار فلاورجان در این جلسه بر تسهیلگری در خصوص احداث مسکن محرومین، تخصیص اعتبارات ویژه اشتغال نیازمندان، تفقد و دلجویی از خانواده های تحت حمایت و حمایت از ایتام تاکید نموده و اظهار داشت: در امور رسیدگی به محرومین شهرستان فلاورجان همواره در کنار کمیته امداد بوده‌ایم.

وی در ادامه توانمندسازی و ایجاد اشتغال را بهترین راهکار برای کمیته امداد برشمرد و خواستار تمرکز بیشتری در این حوزه شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فلاورجان در این جلسه گفت: ۶۵۲۰ مددجو تحت پوشش این نهاد در حال حاضر وجود دارد که از این تعداد ۱۸۳۱دانشجو و ۲۱۲ دانش آموز بوده که از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۴مورد جهیزیه و ۲۹۴وام کارگشایی پرداخت شده و تعداد ۳۱۱وام اشتغال به مدد جویان کمیته امداد تعلق گرفته است.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =