‍ پیام فرماندار فلاورجان به مناسبت روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان

مهندس علی ساعدی فرماندار شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان به مناسبت ۵ اسفندماه روز حماسه و ایثار مردم فلاورجان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس علی ساعدی فرماندار شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان به مناسبت ۵ اسفندماه روز حماسه و ایثار مردم فلاورجان پیامی صادر کرد؛ در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
شهادت هنر مردان خداست و حماسه سازان دیار نصف جهان، شهر علم و هنر و ایمان؛ دراسفندماه سال ۱۳۶۲ چه زیبا و هنرمندانه، اثر ماندگار دلاوری و ایثار را خلق نمودند.

شیردلان غیور حماسه و ایثارشهرستان شهدای خط شکن، بار دیگر خوش درخشیدند و با صلابت ایمان و شجاعتی وصف ناپذیر بر دل خروشان رود و فوران بی پایان آتش و دود زدند و در نبردی سهمگین، افتخار آفریدند و عزّت و شرف و مردانگی را برای همیشه ی تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشتند.

روز بزرگ و فراموش نشدنی ۵ اسفندماه، روز حماسه و ایثار مردم فلاوران را گرامی میداریم و حضور حماسی مردم غیور و صلابت وصف ناشدنی خانواده‌های معزز شهدای گرانقدر را پاس داشته و ارج می نهیم حماسه سازی شکوهمندانه دلاورمردان عملیات خیبر در اسفندماه سال ۱۳۶۲ را.

درود می فرستیم به روان پاک و مطهر شهدای عزیزی که با تقدیم جان خویش تابلوی هنرمندانه حماسه و ایثار را ترسیم نمودند.
روحشان شاد و نام و یادشان جاویدان.

علی ساعدی
فرماندار شهرستان شهدای خط‌ شکن فلاورجان

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =