خدمت به مردم تعطیلی ندارد

فعالیت جهادی سرپرست جدید فرمانداری فلاورجان همچنان ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛جلسه با اعضاء کارگروه تنظیم بازار و تذکر و تاکید بر نظارت مستمر بر فعالیت صنوف، نشست صمیمی با جمعی از معتمدین و صاحب نظران شهرستان پیرامون مسائل، مشکلات و ظرفیت‌ها، بازدید از نوروزگاه شهرستان در بقعه محمدبن بکران و شرکت در نمازجمعه بخش پیربکران از جمله فعالیت‌های دکتر معینی در روز جمعه ۱۲فروردین ماه بود.

مهدی معینی در آخرین روز از نوروز هم رفاه و آسایش مردم را در اولویت کاری خود قرار داد و جهت بررسی خدمات و امکانات رفاهی و میزان رضایتمندی شهروندان، به همراه شهردار و سایر مسئولین در روز طبیعت به میان مردم رفت و از اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم و سایر اماکن تفریحی شهرستان بازدید نمود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

صبح امروز همزمان با پنجم اسفند ماه، روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان همایش نخبگان و برگزیدگان شهرستان فلاورجان ویژه هفته فرهنگی برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۱

سخنرانی فرماندار در جلسه هدایت سیاسی و بازدید از کشفیات اخیر نیروی انتظامی شهرستان فلاورجان.

۴ اسفند ۱۴۰۱

صبح امروزجلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار به صورت ویدیو کنفرانس در استانداری و همزمان در شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان و سایر اعضا برگزار شد

۲۰ دی ۱۴۰۱

۲۶ تیرماه هم زمان با عید سعید غدیرخم دکتر معینی فرماندارفلاورجان به همراه معاونت فرمانداری در شهر زازران بخش قهدریجان حضوریافتند و ازنزدیک با اقشار مختلف مردم دیدار و گفتگو کردند.

۲۸ تیر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =