برگزاری جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و شورای فرهنگی عمومی

جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان صبح امروز ۱۷فروردین ماه با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان، ائمه جمعه، ریاست دادگستری و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

دکتر معینی وحدت و همکاری مسئولان در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در ادرات را اثرگذار ذکر کرد و یادآور شد: موضوع عفاف و حجاب موضوع بسیار مهم و کلیدی می‌باشد و این دو عنوان در همه زندگی فراگیر است واین حوزه نیازمند برنامه‌های بیشتر بوده که به توفیق الهی گام های مهمی در این زمینه برداشته خواهدشد.

امام جمعه فلاورجان با اشاره به مصوبات جلسات گذشته شورا، اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات فرهنگی در شهرستان، مهم‌ترین دغدغه اعضای شورای فرهنگ عمومی است که مصوبات مؤثری نیز تا به امروز در این رابطه داشته‌ایم.

قدوسی افزود:اولویت‌های مهم شهرستان فلاورجان شناسایی شده و در دستور کار شورای فرهنگ عمومی شهرستان در هرجلسه قرار خواهدگرفت.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بازدید فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان_ شهرکرد

بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان و تقدیر از اقدامات و خدمات نوروزی نیروهای انتظامی و امدادی/۱۰ فروردین  

۱۰ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور

۹ فروردین ۱۴۰۲
جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان فلاورجان به میزبانی دکتر زینلیان

پس از بازدید دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان‌ از شهرستان فلاورجان با پیگیری های دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان، وضعیت روشنایی پلیس راه اصفهان شهرکرد به سمت تونل سیمان سپاهان -وضعیت روشنایی پل تمندگان -ساماندهی ورودی شهر زازران -ایمن‌سازی حریم کانال روستای ونهر – مشکلات راه آهن از پل علیشاهدان تا پل دارافشان-اجرای تقاطع رینگ چهارم و بررسی مشکلات اراضی بنیاد مسکن در شهرک قدس در حال برسی می باشد.

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان
فروردین ماه ۱۴۰۲ – شهر قهدیجان

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =