برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان در سال جدید

تکریم و احترام وپاسخ گویی به مردم از اولویت مهم مسئولان اداری

اولین جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان در سال جدید با حضور مسئولان در سالن اندیشه اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان در سال جدید با حضور مسئولان عصر چهارشنبه ۱۷فروردین ماه ۱۴۰۱ در سالن اندیشه اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان ضمن تبریک ماه ضیافت الهی شهادت یکی از طلبه های شهر مشهد را محکوم کرد.

وی با تشکر از زحمات فرماندار در طول هفته اخیر اظهار کرد: به توفیق الهی نظارت‌ها ادامه داشته باشد و تمام مسئولین که به عنوان خدمتگزار مردم هستند چه در سطح شهرستانی ؛ استانی و کشوری  وظیفه خود را نسبت به این موضوع انجام دهند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر باتمام وجود شعار سال جدید را اجرایی کنیم، قطعاً خیلی از عقب‌ماندگی‌ها برطرف خواهد شد چرا که شعارهای یک دهه گذشته از سوی رهبر معظم انقلاب در موضوعات اقتصادی بود اما با تأسف بسیار به صورت کامل جامه عمل پوشانده نشد.

سرپرست فرمانداری فلاورجان هم در این جلسه اظهار کرد: کارمندان در زیر مجموعه هرنهاد و اداره قضاوت خواهند کرد؛ ازاین رو زمان حضور شما در جلسات مهم بوده  پس سعی شود که راس ساعت مقرر در جلسات حضور پیدا کنید.

وی ادامه داد: در راستای گره گشایی از مشکلات منظور انجام ملاقات های مردمی چهره به چهره مسئولان  در روز دوشنبه برگزار شود و گزارش مربوطه را برای مجموعه فرمانداری ارسال کنید.

معینی افزود: استقرار میز خدمت در مصلای نماز جمعه و همچنین تکریم و احترام وپاسخ گویی به مردم از اولویت مهم مسئولان اداری در سال پیش رو خواهد بود.

سرپرست فرمانداری  ادامه داد: در زمان ماموریت و مرخصی جانشین خود را معرفی کرده  و  خلاصه گزارشی از  مأموریت را حتما برای فرمانداری ارسال کنید.

وی گفت: حمایت از شعار سال وظیفه تک تک مدیران است و استقبال و همراهی تولید کنندگان و همیاری برای سرمایه گذاری بسیار مهم است ومجموعه فرمانداری فلاورجان برای حضور شایسته آنان فرش قرمز پهن می کند.

معینی در پایان بیان کرد: در بررسی میدانی پروژه های نیمه تمام وجود دارد که مسئولان ومتولیان امر نسبت به تکمیل آن اهتمام ویژه داشته باشند .

 

مهدی نادری سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان هم در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان اظهار کرد: باید از هر فرصتی برای صدور انقلاب اسلامی به دیگر کشورها استفاده کرد چرا که شکل گیری این انقلاب که با توفیق الهی و امدادهای غیبی به پیروزی رسید، در میان همه کشورها و ملت های دنیا بی نظیر است.

وی افزود: برای شناسایی و رفع مشکلات اتباع همه دستگاه‌ها پای کارآیند و هیچ کدام ازادارات ونهاد ها حق به کارگیری اتباع بیگانه را نداشته وتخلف محسوب خواهد شد.

وی ادامه داد: در موضوع اتباع رسالت و نگاه مسئولان باید دید گاه رهبر معظم انقلاب باشد چرا که این عزیزان مسلمان و متدین هستند و مشکلات آنان را باید مشکلات خودمان در نظر بگیریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ در پایان این جلسه رئیس اداره جهاد کشاورزی و رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت نیز گزارشی در رابطه با عملکرد دستگاه ذیربط خود ارائه دادند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =