دیدار و تجلیل از قهرمانان ملی ورزش هندبال ساحلی

جلسه تجلیل و دیدار با قهرمانان ملی ورزش هندبال ساحلی شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری جمعه ۱۹ فروردین ماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه تجلیل و دیدار با قهرمانان ملی ورزش هندبال ساحلی شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، شهردار فلاورجان، رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران جمعه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۱در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر معین سرپرست فرمانداری در این جلسه اظهار کرد: از این که برای ورزش قهرمانی و ملی ارزش قائل شده و در یک روز تعطیل در این مکان حضور پیدا کردید صمیمانه تشکر می کنم.

وی افزود: قهرمان ملی ما همواره نشان داده اند که ورزش و ورزشکار سیاسی نبوده و نیست.فریبکاران غربی برای بسیاری از قهرمانان ملی این مرز و بوم برنامه ریزی گسترده کرده‌اند که آنان را به سمت خود سوق داده و نگذارند پرچم پرافتخار ایران اسلامی برافراشته شود اما غیرت و جوانمردی در ورزشکاران عزیز وجود دارد که تن به افکار و سیاست‌های فریبکارانه غرب نمی‌دهند و از هویت ایرانی اسلامی خود دفاع می کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان ادامه داد: قطعا وقتی یک مدیر دلسوز باشد، به دنبال موفقیت های تیم های ورزشی بوده و می تواند همدلی و هم افزایی را درآنان به وجود آورد که در این زمینه من از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر می‌کنم.

معینی بیان کرد: زمانی که قهرمانان ملی و ورزشکاران پر افتخار میهن پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در تمامی نقاط جهان به اهتزاز در می‌آورند چشمانم گریان شده و به این افتخار می کنم که من هم یک ایرانیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان تأکید کرد: من آمده‌ام این پیام را در شهرستان فلاورجان بیان کنم که باتمام وجود از تمامی رشته‌های ورزشی حمایت کرده و توسعه ورزش همگانی جزو اولویت‌های من در دوره جدید خواهد بود.

معینی افزود: نباید فلاورجان را به مهد یک یا چند ورزش شناخت، بلکه تمامی ورزش‌های قهرمان پرور را حمایت کرده و نهایت تلاش را خواهم کرد که قهرمانان بیشتری در امر ورزش به میهن پرافتخار اسلامی معرفی گردد.

وی در پایان گفت: به توفیق الهی با همین پیگیری و تلاش و پشتکار در اداره ورزش و جوانان و حمایت از ورزشکاران شاهد موفقیت‌های چشمگیر دیگر قهرمانان خطه شهدای خط‌شکن در سطح ملی و کشوری باشیم.

انتای پیام/

مطالب مشابه
پرداخت بیش از 300 میلیارد تومان تسهیلات خرید 110 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

پرداخت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها

۹ شهریور ۱۴۰۲
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با مهندس اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری

۹ شهریور ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =