اقدام میدانی سرپرست جدید فرمانداری برای حل یک مشکل

هم دلی مسئولان برای مطالبه ورزشکاران

پس از طرح مطالبه قهرمانان ورزشی هندبال در جلسه با سرپرست جدید فرمانداری، بعدازظهر جمعه ۱۹فروردین ماه۱۴۰۱، دکتر معینی به همراه مسئولان شهر فلاورجان از نزدیک درجریان روند پیشرفت پروژه زمین ورزش های ساحلی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پس از طرح مطالبه قهرمانان ورزشی هندبال در جلسه با سرپرست جدید فرمانداری، بعدازظهر جمعه ۱۹فروردین ماه۱۴۰۱، دکتر معینی به همراه شهردار و رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان از نزدیک درجریان روند پیشرفت پروژه زمین ورزش های ساحلی قرار گرفتند.

دکتر معینی سرپرست جدید فرمانداری درحاشیه این بازدیدگفت: با تمام توان موضوع را پیگیری کرده که به توفیق الهی شاهد افتتاح رسمی این پروژه بوده و تاپایان سال در اختیار قهرمانان ملی ورزش‌های ساحلی قرار گیرد.

وی افزود: مشکلات موجود در بسیاری از پروژه‌های بر زمین مانده سطح شهرستان با همدلی و حضور مسئولان و متولیان امر قابل حل خواهد بود و به زودی مردم دیار خط شکنان خبرهای خوبی را از افتتاح پروژه‌های تکمیل نشده در سطح شهرستان خواهند شنید.

گفتنی است با افتتاح پروژه زمین ورزش‌های ساحلی ورزشکاران شهر فلاورجان، قهرمانان رشته های ورزشی ساحلی می‌توانند روند آماده سازی خود برای حضور در میادین ملی و جهانی را درسطح شهرستان پیگیری کنند.

انتههای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =