دوشنبه های مردمی/دیدار چهره به چهره دکتر معینی سرپرست جدیدفرمانداری فلاورجان با مردم

برنامه ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان با شماری از شهروندان شهرستان در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،صبح دوشنبه ۲۲ فروردین ماه۱۴۰۱، برنامه ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان با شماری از شهروندان شهرستان در محل دفتر فرمانداری برگزار شد و مردم شریف شهرستان ضمن دیدار با فرماندار، مسائل، مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح نمودند و دستورات مقتضی در جهت بررسی، پیگیری و رفع مشکلات توسط دکتر معینی صادر گردید.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =