پایش تصویری جزء برنامه های مهم دهیاران باشد

دکتر معینی تأکید کرد: پایش تصویری جزء برنامه های مهم دهیاران باشد و انتظار می رود کلیه ادارات و نهادهای مرتبط در اجرای این طرح مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،جلسه بخشداران و دهیاران شهرستان فلاورجان  با حضور دکتر معینی سرپرست جدید فرمانداری  به منظور بررسی مسائل و مشکلات و نیازهای روستاهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر معینی سرپرست فرمانداری شهرستان در این جلسه اظهار داشت : اولویت اصلی ما در مجموعه فرمانداری  حل مشکلات است و در بازدیدمیدانی از شهرستان در بسیاری از روستاها پروژه های مهمی بر زمین مانده که نیاز ورود جدی دهیاران و رفع دغدغه های هرچه بیشتر مردم  را می طلبد.

وی افزود::دهیاران به دنبال حل مشکلات موجود در روستاها باشند  و تا زمانی که هرمسئولی همراه و  هم یار مردم باشد من وظیفه دارم ازآنان حمایت کنم.

دکتر معینی تأکید کرد: پایش تصویری جزء برنامه های مهم دهیاران باشد و انتظار می رود کلیه ادارات و نهادهای مرتبط در اجرای این طرح مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: دهیاران باید از ظرفیت ادرات و نهادهای  شهرستان برای توسعه مناطق روستایی استفاده کرده و تکریم ارباب رجوع را وظیفه اصلی خود بدانند.

سرپرست جدید فرمانداری خاطرنشان کرد: دهیاران با شناسایی ظرفیت های موجود و تبدیل آنها به یک فرصت درجهت آبادانی و تحقق شعار سال در روستاها تلاش نمایند.

دکتر معینی  بیان کرد :از تمام ظرفیت ها برای آبادانی روستاها استفاده می کنیم ودر این راستا نشست های متعددی با مدیران استانی وکشوری برگزار خواهیم کرد که نتایج  آن نیز به اطلاع مردم خواهد رسید.

گفتنی است در این جلسه،دهیاران مسائل و مشکلات موجود روستاها را در زمینه های مختلف عمرانی،آموزشی،ورزشی،خدماتی و رفاهی،آب و کشاورزی مطرح کردند.

انتهای پیام/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =