نشست فعالین عرصه صنعت با فرماندار فلاورجان با رویکرد تسهیل در تولید و مانع‌زدائی

۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱، کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح روز گذشته  ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱، کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان و با حضور سرپرست شرکت گاز و مدیرکل امور مالیاتی استان، جمعی از صنعتگران و فعالین عرصه تولید و همچنین مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر معینی با اشاره به اهمیت حوزه صنعت و ایجاد اشتغال در شرایط کنونی کشور اظهار داشت:همه ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنعتگران برداشته شود تا این عزیزان بتوانند با فراغ بال در این عرصه خدمت کنند و به توفیق الهی در آینده‌ای نزدیک شاهد پیشرفت چشمگیر و روزافزون فعالیت‌های این عزیزان در زمینه تولید و تحقق شعار سال و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در راستای اشتغال‌زایی باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =