فرماندار جدید فلاورجان : در بحث تخلفات صنفی با هیچ کس تعارف ندارم

فرماندار فلاورجان گفت: در بحث تخلفات صنفی با هیچ کس تعارف ندارم و تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شد که قطعاً حضور دستگاه های نظارتی، امنیتی و بسیج هم چون گذشته به این موضوع کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛دکتر مهدی معینی پیش از ظهریکشنبه ۲۸ فروردین ماه در جلسه با اتاق اصناف واتحادیه های شهرستان فلاورجان که با حضور دکتر محمدی مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف استان اصفهان درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) اظهارکرد: در مدتی که در شهرستان فلاورجان حضور داشته ام مردمان نجیب این دیار با توجه به مشکلات بسیار اما با تمام توان از نظام اسلامی دفاع کرده و ایستاده اند.

سرپرست فرمانداری فلاورجان افزود :در اوایل بیماری منحوس کرونا تمامی اقشار پای کار آمدند و کمک کردند و انتظار این است که در این شرایط اقتصادی که هنوز هم بیماری منحوس کرونا را از بین نرفته تلاش و هماهنگی بین اتحادیه و اتاق اصناف با مردم وجود داشته باشد .

وی تاکید کرد: در بحث تخلفات صنفی با هیچ کس تعارف ندارم و تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شد که قطعاً حضور دستگاه های نظارتی، امنیتی و بسیج هم چون گذشته به این موضوع کمک شایانی خواهد کرد.

دکتر معینی ادامه داد:در موضوع گرانفروشی و احتکار انتظار این است که به طور دقیق وارد عمل شد که طور مثال در بازدیدهای میدانی متوجه قیمت های متفاوت بعضی از کالاها شدم که زیبنده مردم فهیم این خطه وسامان نیست.

دکتر جواد محمدی فشارکی مدیر نظارت وبازرسی اتاق اصناف استان اصفهان هم دراین جلسه گفت: با عنایت به اهتمام دولت سیزدهم و اولویت در مدیریت و تنظیم بازار، برای بهبود وضعیت معیشت و رفع دغدغه اقتصادی مردم، اصناف و بازاریان به ویژه در استان اصفهان هم چون گذشته در تمامی عرصه‌ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم عزیز  هستند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز چهارم مهرماه،مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سالن جلسات آموزش‌وپرورش فلاورجان برگزار شد. در این […]

۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =