فرماندار فلاورجان در جلسه شورای زکات: توجه به شفافیت در اولویت باشد

فرماندار فلاورجان گفت: در بحث زکات باید توجه به شفافیت در اولویت باشد زیرا گسترش نظام جذب باید به گونه‌ای باشد تا اعتماد مردم افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛جلسه شورای زکات شهرستان فلاورجان صبح امروز۳۰فروردین ماه ۱۴۰۱باحضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری ؛حجت الاسلام رنجبر رئیس شورای زکات استان اصفهان؛امام جمعه فلاورجان ودیگر اعضادر سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر معینی   در این جلسه اظهار داشت:  استان اصفهان یکی از استان‌های پیشرو در پرداخت زکات در سطح کشور است، واین نشان از آن دارد که مدیریت مناسبی در این زمینه به توفیق الهی  صورت گرفته است.

وی افزود: در بحث زکات باید توجه به شفافیت در اولویت باشد زیرا گسترش نظام جذب باید به گونه‌ای باشد تا اعتماد مردم افزایش یابد.

سرپرست فرمانداری فلاورجان ادامه داد: نماز جمعه به عنوان تریبون رسمی نظام و یک رسانه عمومی با ابعاد متنوع فرهنگی، مذهبی و سیاسی در جامعه محسوب می شود که می توان از این ظرفیت برای پرداختن بیشتر به فریضه مهم زکات بهره برد.

حجت الاسلام رنجبر رئیس شورای زکات استان اصفهان نیز در این جلسه تصریح کرد:  فلاورجان در میان شهر‌های استان یکی از سرآمدان پرداخت زکات در استان بوده  و شورای زکات این شهرستان به خوبی در موضوع ساماندهی زکات فطر یه وارد عمل شده است.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =