اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان با فرماندار فلاورجان

عصر روز گذشته  ۳۱ فروردین ماه، جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر روز گذشته  ۳۱ فروردین ماه، جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری برگزار شد و هر یک از اعضا ضمن تبریک انتصاب شایسته دکتر معینی به سمت فرماندار جدید شهرستان به بیان مسائل، درخواست‌ها و ارائه طرح‌ها در جهت رفع مشکلات شهروندان پرداختند و آمادگی خود را برای همکاری و تعامل سازنده با نماینده عالی دولت به منظور خدمت رسانی موثر به مردم اعلام نمودند.

مسائل و مشکلات حوزه برق و روشنایی معابر، فاضلاب شهرها و روستاها، حوزه جهاد کشاورزی، ضرورت ایجاد زیرساخت‌های لازم در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی، حوزه امنیت و پیشگیری از سرقت‌ها و دیگر مسائل کلان شهرستان موضوعاتی بود که از سوی اعضای شورای اسلامی شهرستان مطرح شد.

در ادامه دکتر معینی با تشکر از اعضای شورای شهرستان فلاورجان گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، شوراها دارای جایگاه ویژه‌ای هستند و یکی از وظایف اصلی آنها بسترسازی برای مشارکت مردم در امور مربوط به شهر و روستا و ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین است.

سرپرست فرمانداری فلاورجان افزود: نگاه جدید فرمانداری تعامل محور و با هدف رفع موانع و حل مشکلات است؛ شهرستان فلاورجان دارای ظرفیت‌های ویژه مردمی در تمام زمینه هاست.

وی  خاطرنشان کرد: باید با برنامه پیش برویم و به دور از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و با تمرکز بر اهداف در جهت خدمت به مردم و پیشرفت شهرستان تلاش کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بازدید فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان_ شهرکرد

بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان و تقدیر از اقدامات و خدمات نوروزی نیروهای انتظامی و امدادی/۱۰ فروردین  

۱۰ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور

۹ فروردین ۱۴۰۲
جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان فلاورجان به میزبانی دکتر زینلیان

پس از بازدید دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان‌ از شهرستان فلاورجان با پیگیری های دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان، وضعیت روشنایی پلیس راه اصفهان شهرکرد به سمت تونل سیمان سپاهان -وضعیت روشنایی پل تمندگان -ساماندهی ورودی شهر زازران -ایمن‌سازی حریم کانال روستای ونهر – مشکلات راه آهن از پل علیشاهدان تا پل دارافشان-اجرای تقاطع رینگ چهارم و بررسی مشکلات اراضی بنیاد مسکن در شهرک قدس در حال برسی می باشد.

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان
فروردین ماه ۱۴۰۲ – شهر قهدیجان

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =