اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان با فرماندار فلاورجان

عصر روز گذشته  ۳۱ فروردین ماه، جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر روز گذشته  ۳۱ فروردین ماه، جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری برگزار شد و هر یک از اعضا ضمن تبریک انتصاب شایسته دکتر معینی به سمت فرماندار جدید شهرستان به بیان مسائل، درخواست‌ها و ارائه طرح‌ها در جهت رفع مشکلات شهروندان پرداختند و آمادگی خود را برای همکاری و تعامل سازنده با نماینده عالی دولت به منظور خدمت رسانی موثر به مردم اعلام نمودند.

مسائل و مشکلات حوزه برق و روشنایی معابر، فاضلاب شهرها و روستاها، حوزه جهاد کشاورزی، ضرورت ایجاد زیرساخت‌های لازم در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی، حوزه امنیت و پیشگیری از سرقت‌ها و دیگر مسائل کلان شهرستان موضوعاتی بود که از سوی اعضای شورای اسلامی شهرستان مطرح شد.

در ادامه دکتر معینی با تشکر از اعضای شورای شهرستان فلاورجان گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، شوراها دارای جایگاه ویژه‌ای هستند و یکی از وظایف اصلی آنها بسترسازی برای مشارکت مردم در امور مربوط به شهر و روستا و ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین است.

سرپرست فرمانداری فلاورجان افزود: نگاه جدید فرمانداری تعامل محور و با هدف رفع موانع و حل مشکلات است؛ شهرستان فلاورجان دارای ظرفیت‌های ویژه مردمی در تمام زمینه هاست.

وی  خاطرنشان کرد: باید با برنامه پیش برویم و به دور از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و با تمرکز بر اهداف در جهت خدمت به مردم و پیشرفت شهرستان تلاش کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =