بازدید فرماندار شهرستان از مجموعه فرهنگی شهدای خط شکن و اجرای طرح کریم آل طاها در ماه ضیافت الهی

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان صبح امروز چهارشنبه ۷ اردیبشت ماه ۱۴۰۱  از مجموعه خط شکنان و اجرای طرح کریم آل طاها در ماه ضیافت الهی بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان صبح امروز چهارشنبه ۷ اردیبشت ماه ۱۴۰۱  از مجموعه خط شکنان و اجرای طرح کریم آل طاها در ماه ضیافت الهی بازدید به عمل آورد.

فرماندار شهرستان فلاورجان درحاشیه این حضور اظهار کرد:ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان  در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و کمک به اقشار آسیب پذیر در شرایط کرونا احساس وظیفه کرده و  اقدام به جمع آوری بسته های معیشتی و توزیع آن بین نیازمندان کرده است که جای تشکر فراوان از این اقدام خداپسندانه دارد.

دکتر معینی افزود: در طرح کریم آل طاها در ماه ضیافت الهی  شاهد هستیم فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سپاه سرافراز در این عرصه نیز به درستی ایفای نقش نموده  و با اجرایی نمودن  این طرح در شهرستان شهدای خط شکن  در راستای دستگیری و کمک به نیازمندان بار دیگر مردمی بودن نهاد سپاه به همگان اثبات گردید.

سرهنگ جواد فصیحی  نیز در این زمینه بیان کرد: این بسته‌های معیشتی براساس بانک اطلاعاتی که با حفظ کرامت ورعایت پروتکل های بهداشتی  توسط ناحیه مقاومت بسیج  شناسایی شده امروز در اختیار فرماندهان حوزه ها؛پایگا هاو اقشار محتلف بسیج شهرستان   جهت توزیع بین خانواده‌های نیازمند قرار خواهدگرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان در پایان گفت:این اقدام ارزشمند تکمیل کننده فعالیت های مستمر خیرین؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان بوده که در مجموع هزینه این بسته‌ها به ارزش تقریبی یازده هزار میلیارد ریال  می‌رسد.

گفتنی است در پایان فرماندار شهرستان از قسمت های مختلف مجموعه فرهنگی شهدای خط شکن شهرستان بازدید کرد.

در ادامه گزارش تصویری این حضور و بازدید را مشاهده کنید:

 

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 5 =