مراسم گرامیداشت مقام معلم با حضور دکتر معینی برگزار شد

مراسمی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم به همت آموزش و پرورش فلاورجان و با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان و جمعی از فرهنگیان در سالن اجتماعات اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش از ظهر دیروز (یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه)، مراسمی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم به همت آموزش و پرورش فلاورجان و با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان، معاونت اداره کل آموزش و پرورش استان، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش فلاورجان، مسئولین و جمعی از فرهنگیان در سالن اجتماعات اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار شد و از تعدادی از معلمین و مدیران برتر تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخ ساز ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان :متن پیام فرماندار شهرستان به این شرح است: بسمه تعالی خرداد، ماهِ حادثه‌های بزرگ در تاریخ کشور ما است؛ گاه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار فلاورجان با حضور بخشداران، مدیران ادارات و مسئولین شهرستان صبح چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.  

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری فلاورجان وبینار کارگروه آرد و نان در استانداری و همزمان در محل فرمانداری، جلسه شهرستانی این کارگروه با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان و دیگر اعضا برگزار شد/ ۱۷خرداد

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان: جلسه بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان استان با حضور دکتر وحیدی وزیر محترم کشور، استاندار و مسئولین استانی، دکتر معینی فرماندار فلاورجان و تعدادی از کشاورزان شهرستان فلاورجان در محل استانداری برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =