فرماندار : خدمات ستاد سفر شهرستان فلاورجان قابل تقدیر است/تجلیل از دستگاه‌های خدمت رسان در ایام نوروز۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان گفت: خدمات‌ ستاد سفر نوروزی قابل تقدیر است زیرا در تلاش برای ایجاد روزهای خوب و شاد برای مسافران بودند و نیاز است این مهم ادامه یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه کارگروه خدمات سفر شهرستان فلاورجان ظهر امروز دوشنبه۱۹فروردین ماه ۱۴۰۱ به ریاست  دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان تشکیل جلسه داد.

 

فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهار کرد: باید تلاش کرد در مسیر تحقق اقتصاد گردشگری در سال ۱۴۰۱  گام برداشته  و برای خدمات رسانی بیشتر به گردشگران در طول سال جاری برنامه ریزی کرده و در نهایت برای میزبانی شایسته و هر چه بهتر مسافران در  طول سال به ویژه ایام نوروز مهیا شویم.

وی با تقدیر از زحمات کارکنان ستاد هماهنگی خدمات سفر، این فعالیت را مثمر ثمر دانست و افزود: اعضای ستاد ؛ خدمت به مردم را ارجح‌ دانسته و در تلاش برای ایجاد روزهای خوب و شاد برای  مردم شهرستان فلاورجان هم چون گذشته گام بردارند.

دکتر معینی ادامه داد : امیدوارم گردشگران نوروزی روزهای خوبی را در  شهرستان فلاورجان سپری کرده باشند و با خاطرات خوش  به شهر خود بازگشته باشند و متولیان امر نیز برای معرفی هرچه بیشتر شهرستان فلاورجان و شناساندن جاذبه‌های گردشگری همه تلاش خود را به کار گیرند.

حافظ کریمیان رئیس اداره میراث فرهنگی؛ صنایع دستی وگردشگری هم ضمن تشریح گزارش عملکرد ستاد هماهنگی خدمات سفر  شهرستان  و ارائه آمار و گزارش‌ در این خصوص گفت: با همکاری مسئولین و کارکنان ادارات مرتبط ستاد اجرایی خدمات سفر، اقدامات خوبی در راستای رفاه بیشتر گردشگران و مسافران نوروزی صورت گرفته است.

 در ادامه گزارش تصویری این جلسه را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =