فرماندار : خدمات ستاد سفر شهرستان فلاورجان قابل تقدیر است/تجلیل از دستگاه‌های خدمت رسان در ایام نوروز۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان گفت: خدمات‌ ستاد سفر نوروزی قابل تقدیر است زیرا در تلاش برای ایجاد روزهای خوب و شاد برای مسافران بودند و نیاز است این مهم ادامه یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه کارگروه خدمات سفر شهرستان فلاورجان ظهر امروز دوشنبه۱۹فروردین ماه ۱۴۰۱ به ریاست  دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان تشکیل جلسه داد.

 

فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهار کرد: باید تلاش کرد در مسیر تحقق اقتصاد گردشگری در سال ۱۴۰۱  گام برداشته  و برای خدمات رسانی بیشتر به گردشگران در طول سال جاری برنامه ریزی کرده و در نهایت برای میزبانی شایسته و هر چه بهتر مسافران در  طول سال به ویژه ایام نوروز مهیا شویم.

وی با تقدیر از زحمات کارکنان ستاد هماهنگی خدمات سفر، این فعالیت را مثمر ثمر دانست و افزود: اعضای ستاد ؛ خدمت به مردم را ارجح‌ دانسته و در تلاش برای ایجاد روزهای خوب و شاد برای  مردم شهرستان فلاورجان هم چون گذشته گام بردارند.

دکتر معینی ادامه داد : امیدوارم گردشگران نوروزی روزهای خوبی را در  شهرستان فلاورجان سپری کرده باشند و با خاطرات خوش  به شهر خود بازگشته باشند و متولیان امر نیز برای معرفی هرچه بیشتر شهرستان فلاورجان و شناساندن جاذبه‌های گردشگری همه تلاش خود را به کار گیرند.

حافظ کریمیان رئیس اداره میراث فرهنگی؛ صنایع دستی وگردشگری هم ضمن تشریح گزارش عملکرد ستاد هماهنگی خدمات سفر  شهرستان  و ارائه آمار و گزارش‌ در این خصوص گفت: با همکاری مسئولین و کارکنان ادارات مرتبط ستاد اجرایی خدمات سفر، اقدامات خوبی در راستای رفاه بیشتر گردشگران و مسافران نوروزی صورت گرفته است.

 در ادامه گزارش تصویری این جلسه را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 9 =