جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار و نمایندگان اصناف و مسئولین دستگاه های ذی ربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛  جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان عصر دوشنبه ۱۹اردیبهشت ماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و نمایندگان اصناف و مسئولین دستگاه های ذی ربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان  فلاورجان در این جلسه با اشاره به پیامدهای اقتصادی قاچاق کالا و ارز  اظهار کرد: قاچاق کالا در حوزه اقتصادی می تواند در کوتاه مدت باعث پایین آمدن میزان اشتغال وبیکاری و تضعیف تولید ملی شود.

وی در ادامه افزود: برای رسیدن و اجرایی شدن برنامه ها باید بطور جدی به موضوع مبارزه با قاچاق کالا توجه کرد و آنرا جزء اولویت های برنامه های دستگاه های اجرایی مرتبط قرار گیرد.

 دکتر معینی بیان داشت : در این راستا با افزایش بازرسی های نامحسوس، گشت های مشترک با هماهنگی دستگاه قضایی افراد مجرم را شناسایی و بدون کوچکترین اغماضی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شوند.

فرماندار شهرستان فلاورجان با اشاره به ضرورت شناسایی و ساماندهی انبارهای سطح شهرستان  و پیشگیری از نگهداری کالای غیر مجاز گفت : نظارت در این خصوص با حساسیت و دقت بیشتری صورت گیرد.

گفتنی است این جلسه به منظور بررسی ، برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان فلاورجان برگزار شد و دستگاه های ذی ربط گزارشی از مسائل مربوط به قاچاق کالا ارائه کردند و هم چنین ار تباط تصویری به صورت ویدئو کنفرانس با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  استان اصفهان از دیگر برنامه های مهم این جلسه بود.

گزارش تصویری این جلسه در ادامه آمده است:

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهارده =