جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار و نمایندگان اصناف و مسئولین دستگاه های ذی ربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛  جلسه کمیسیون برنامه ریزی؛ هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فلاورجان عصر دوشنبه ۱۹اردیبهشت ماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و نمایندگان اصناف و مسئولین دستگاه های ذی ربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان  فلاورجان در این جلسه با اشاره به پیامدهای اقتصادی قاچاق کالا و ارز  اظهار کرد: قاچاق کالا در حوزه اقتصادی می تواند در کوتاه مدت باعث پایین آمدن میزان اشتغال وبیکاری و تضعیف تولید ملی شود.

وی در ادامه افزود: برای رسیدن و اجرایی شدن برنامه ها باید بطور جدی به موضوع مبارزه با قاچاق کالا توجه کرد و آنرا جزء اولویت های برنامه های دستگاه های اجرایی مرتبط قرار گیرد.

 دکتر معینی بیان داشت : در این راستا با افزایش بازرسی های نامحسوس، گشت های مشترک با هماهنگی دستگاه قضایی افراد مجرم را شناسایی و بدون کوچکترین اغماضی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شوند.

فرماندار شهرستان فلاورجان با اشاره به ضرورت شناسایی و ساماندهی انبارهای سطح شهرستان  و پیشگیری از نگهداری کالای غیر مجاز گفت : نظارت در این خصوص با حساسیت و دقت بیشتری صورت گیرد.

گفتنی است این جلسه به منظور بررسی ، برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان فلاورجان برگزار شد و دستگاه های ذی ربط گزارشی از مسائل مربوط به قاچاق کالا ارائه کردند و هم چنین ار تباط تصویری به صورت ویدئو کنفرانس با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  استان اصفهان از دیگر برنامه های مهم این جلسه بود.

گزارش تصویری این جلسه در ادامه آمده است:

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =