دیدار مردمی فرماندار شهرستان فلاورجان برگزار شد

در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخ به مطالبات مردمی، برنامه ملاقات عمومی شهروندان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان صبح امروز ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخ به مطالبات مردمی، برنامه ملاقات عمومی شهروندان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان صبح امروز ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

در این دیدارها که به صورت چهره به چهره و مستقیم انجام شد تعدادی از شهروندان مشکلات و مسائل خود را مطرح نموده و سرپرست فرمانداری دستورات کتبی و شفاهی خود را به کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی جهت رسیدگی به آن‌ها صادر نمود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =