از دستور تا تخریب!/ عزم جدی فرماندار برای مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان فلاورجان

اجرای قانون جلوگیری از تصرف اراضی ملی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی به صورت جدی ازامروز ۲۰ اردیبهشت ماه۱۴۰۱ در شهرستان فلاورجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اجرای قانون جلوگیری از تصرف اراضی ملی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی به صورت جدی از امروز  ۲۰اردیبهشت ماه۱۴۰۱ در شهرستان آغاز شد.

گفتنی است در جلسه شورای اداری اخیر شهرستان ؛ دکتر معینی فرماندار فلاورجان مبارزه با تصرف اراضی ملی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی و باغات باید مبتنی بر سیاست های پیشگیرانه و توأم با اجرای دقیق قانون باشد.

و  امروز با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان اجرای ۲۰ مورد ، تبصره دو (و تخریب ساخت ساز غیر مجاز ) در روستاهای خوانسارک و علیشاهدان و آزادسازی پنج هکتار اراضی کشاورزی فلاورجان پیگیری شد که این عدد دریک ماه  حضور فرماندار در شهرستان فلاورجان به عدد۴۳ می‌رسد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

صبح امروز همزمان با پنجم اسفند ماه، روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان همایش نخبگان و برگزیدگان شهرستان فلاورجان ویژه هفته فرهنگی برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۱

سخنرانی فرماندار در جلسه هدایت سیاسی و بازدید از کشفیات اخیر نیروی انتظامی شهرستان فلاورجان.

۴ اسفند ۱۴۰۱

صبح امروزجلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار به صورت ویدیو کنفرانس در استانداری و همزمان در شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان و سایر اعضا برگزار شد

۲۰ دی ۱۴۰۱

۲۶ تیرماه هم زمان با عید سعید غدیرخم دکتر معینی فرماندارفلاورجان به همراه معاونت فرمانداری در شهر زازران بخش قهدریجان حضوریافتند و ازنزدیک با اقشار مختلف مردم دیدار و گفتگو کردند.

۲۸ تیر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =