فرماندار: عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان ارزیابی می شود/مدیران در ایام هفته در دسترس باشند

صبح امروز پنج شنبه۲۲اردیبهشت ماه۱۴۰۱ مدیران دستگاه های خدماتی و اجرایی بیمارستان امام خمینی (ره)؛ اداره بیمه سلامت و مدیرعامل شرکت باما با دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز پنج شنبه۲۲ اردیبهشت ماه۱۴۰۱ مدیران دستگاه های خدماتی و اجرایی بیمارستان امام خمینی (ره)؛ اداره بیمه سلامت و مدیرعامل شرکت باما با دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان فلاورجان در طی این دیدارها اظهار کرد: با ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال جاری ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت های صورت گرفته، مجموعه‌های اداری که بهترین عملکرد را داشته باشند تشویق و دستگاه‌هایی که  دارای ضعف عملکردی باشند برخورد خواهد شد.

وی ارتقای رضایتمندی مردم را مهمترین وظیفه مسئولان دانست و گفت: مردم ولی‌نعمت ما و پشتوانه نظام اسلامی هستند و مسئولان خادم مردم بوده و اصلی ترین وظیفه مدیران تکریم مراجعین است که باید به نحو شایسته صورت گیرد.

فرماندار فلاورجان با اشاره به مراجعه روزانه بسیاری از مردم به ادارات سطح شهرستان، گفت: این حجم مراجعه روزانه به دستگاههای اجرایی یک برنامه ریزی دقیق و منسجم برای حل مشکلات مردم و رسیدگی به امور آنان را می‌طلبد.

دکتر معینی بیان کرد: در ایام هفته کلیه مدیران در دسترس باشند و چنانچه قصد خارج شدن از شهر را داشتند به فرمانداری اطلاع داده و یکی از معاونین را جایگزین خود قرار دهند تا چنانچه مشکلی پیش آمد بتوان مدیریت کرد.

گفتنی است در این دیدارها مسئولان مربوطه  گزارشی اعم از مشکلات و شرح فعالیت های انجام شده به  اطلاع فرماندار شهرستان  رساندند و نسبت به تلاش مجاهدانه جهت ارائه خدمت بیشتر به مردم اعلام آمادگی کردند.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار ها را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =