حضور و سخنرانی فرماندار شهرستان فلاورجان در رزمایش الی بیت المقدس +تصاویر

صبج جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین شهرستان فلاورجان در رزمایش الی بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج شهرستان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبج جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱دکتر مهدی معینی به همراه اعضاء شورای تأمین شهرستان فلاورجان در رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان شهرستان فلاورجان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این رزمایش اظهار کرد: بسیجیان به عنوان نخبگان جامعه در راستای اقناع‌سازی مردم وظیفه سنگینی دارید.

وی با بیان اینکه مجموعه این شهرستان برای تحقق یک ماموریت بزرگ پای کار است، تاکید کرد: با اخلال‌گران و متخلفان در روند اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به شدت برخورد می‌شود.

دکتر معینی  با تاکید بر اینکه مردم در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها باید همکاری لازم را داشته باشند ادامه داد: افراد اثرگذار جامعه باید به مردم این اطمینان را بدهند که این تحول اقتصادی به نفع آنان است ونقش بسیجیان هم چون دیگر عرصه های خدمت رسانی به نظام اسلامی در این موضوع بسیار مهم است

وی افزود : دولت شبانه‌روز در تلاش است تا با اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع یارانه‌ها، مردم به حق خودشان برسند.

فرماندار شهرستان فلاورجان با بیان اینکه ما نیز خودمان را به احقاق حقوق مردم متعهد می‌دانیم، بیان کرد: طی سال‌های گذشته با ارز ۴۲۰۰ تومانی، نظام چند نرخی ارز و اعمال سیاست‌های غلط اقتصادی، کشور با مشکلات زیادی مواجه شد.

دکتر معینی تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی آبروی خود را وسط گذاشته تا مردم به حق خود برسند و ارزی که برای عده‌ای رانت ایجاد کرده بود، به حلقه آخر یعنی مصرف کننده تعلق بگیرد که نیاز است همگان برای  اصلاح ارز ترجیحی  به دولت کمک کنند.

در حاشیه این مراسم فرماندار شهرستان از کارخانه بازیافت زباله و ناحیه صنعتی وزیر آباد بازدید به عمل آورد.

در ادامه گزارش تصویری را مشاهده کنید:

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =