سومین جلسه قرارگاه مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها /فرماندار شهرستان:طرح مردمی سازی و اصلاح یارانه‌ها گامی مهم برای تحقق عدالت اجتماعی است

سومین جلسه قرارگاه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در شهرستان فلاورجان به صورت ارتباط تصویری و به ریاست استاندار محترم و سایراعضا دستگاه های مرتبط استانی و حضور مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح یکشنبه ۲۵اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ سومین جلسه قرارگاه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در شهرستان فلاورجان به صورت ارتباط تصویری و به ریاست معاون محترم  سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سایراعضا دستگاه های مرتبط استانی و حضور مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهار کرد: دولت مردمی با اصلاح نحوه تخصیص یارانه کالاهای اساسی و اقدام برای حل مشکلات پیش آمده به دلیل توزیع ارز ترجیحی، گامی مهم در راستای مبارزه با فساد، رانت و تبعیض و تحقق عدالت برداشته و صاحب نظران و کارشناسان اقتصادی نیز بر ساماندهی ارز ترجیحی برای حل چالش های به وجود آمده تأکید داشتند.

وی افزود: دولت آیت الله رئیسی با اجرای طرح مردمی سازی و اصلاح یارانه ها به دنبال توزیع عادلانه یارانه ها و تقویت دهک های پایین جامعه است که یک طرح بسیار اثرگذار و تصمیمی راهبردی برای توسعه اقتصادی کشور است.

مقام عالی دولت در شهرستان همچنین خواستار هماهنگی و همراهی بیشتر تمامی دستگاه های اجرایی برای نظارت و کنترل دقیق بازار به منظور اجرای بهتر طرح اقتصادی دولت شد و تصریح کرد: بی شک اتحادیه ها و اصناف همکاری و همراهی مناسبی خواهند داشت.

وی ادامه داد: طرح مردمی سازی و اصلاح یارانه ها باید سال های گذشته اجرا می شد، اما دولت سیزدهم با شجاعت و جسارت و به منظور تحقق عدالت این طرح مهم اقتصادی را اجرا کرد تا بتواند ضمن توزیع عادلانه یارانه، برای افزایش قدرت خرید دهک های پایین جامعه نیز اقدام کند.

دکتر معینی اقدامات کارشناسانه دولت برای ساماندهی به نحوه و محل اختصاص ارز ترجیحی را قابل تقدیر دانست و گفت: هرچند اجرای این طرح پس از بررسی ابعاد مختلف و در نشست های مجلس، دولت و نخبگان تبیین شده و در محافل اقتصادی، مراکز علمی و رسانه ها نیز به آن پرداخته شده اما امروز باید این موضوع با رویکرد آگاهی بخشی برای مردم تشریح شود و مزایای اجرای این طرح نسبت به استمرار وضعیت موجود بیان شود.

فرماندار شهرستان تصریح کرد: اجرای بهتر طرح مردمی سازی و اصلاح یارانه ها نیازمند همدلی، همراهی، پیگیری، جدیت و تلاش مضاعف همه مدیران دستگاه های اجرایی است؛ ازاین رو باید با نهایت کوشش و تلاش به اجرای هر چه بهتر آن در شهرستان را انجام دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =