فرماندار شهرستان فلاورجان :با هر صنفی که بخواهد نارضایتی ایجاد کند برخورد خواهد شد

فرماندار شهرستان فلاورجان گفت: با نظارت جدی بر بازار و تشدید بازرسی ها با افرادی که با احتکار و انبار کردن کالاهای اساسی قصد سودجویی و برهم زدن امنیت بازار و آرامش جامعه را دارند باید برخورد جدی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ پیش از ظهر روز گذشته ۲۵ اردیبهشت ماه دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان درجلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار با بیان اینکه تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت‌گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است، اظهار کرد: این اقدامات به منظور بهبود شرایط کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می‌گیرد.

وی بیان کرد: ورود شخص رئیس جمهور بر موضوع اجرای طرح تنظیم بازار بیانگر اهمیت این موضوع است و باید از تمام ظرفیت ها و امکانات به شکل مطلوب برای تحقق این مهم به بهترین شکل بهره‌گیری کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فلاورجان تصریح کرد: رصد بازار باید به گونه‌ای باشد که نظارت کافی بر فرایند عرضه کالاهای اساسی وجود داشته باشد.

دکتر معینی در پایان برخورد جدی و قانونی با اخلال گران اقتصادی و گران فروشان را لازم و ضروری دانست و عنوان کرد: همچنین با نظارت جدی بر بازار و تشدید بازرسی ها با افرادی که با احتکار و انبار کردن کالاهای اساسی قصد سودجویی و برهم زدن امنیت بازار و آرامش جامعه را دارند باید برخورد جدی شود و سرعت عمل در صدور و اجرای احکام در دستور کار نهادهای متولی باشد و با اقدامات بازدارنده از بروز تخلفات ممانعت شود تا همه بدانند تخلف، همراه با هزینه است.

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =