نشست ماهیانه ائمه جمعه شهرستان فلاورجان با حضور فرماندار و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان برگزار شد

شب گذشته۲۸ اردیبهشت ماه۱۴۰۱ دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه حجت الاسلام فرهنگ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان در نشست ماهیانه ائمه جمعه شهرستان فلاورجان در دفتر امام جمعه شهر پیربکران حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ شب گذشته۲۸ اردیبهشت ماه۱۴۰۱ دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه حجت الاسلام فرهنگ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان در نشست ماهیانه ائمه جمعه شهرستان فلاورجان در دفتر امام جمعه شهر پیربکران حضور یافتند.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این نشست اظهارکرد: نقش ائمه جمعه و روحانیون در مستحکم تر و قوی تر شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نقشی انکار نشدنی است.

وی افزود : روحانیون و ائمه جمعه در تمامی صحنه های سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی که همواره با هجمه دشمنان مواجه بوده است فعالیتهای بسیار گسترده و تاثرگذاری داشته اند.

دکتر معینی بیان کرد: ائمه جمعه به عنوان پدران معنوی هر شهر نقشی بی بدیل در حفظ اتحاد و همدلی میان مردم دارند.

حجت الاسلام علیرضا فرهنگ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان هم  اظهار داشت:  مردم شهر دفتر ائمه جمعه را به عنوان فضایی امن و مطمئن جهت بیان مشکلات و درخواست های خود تلقی می کنند که این امر سبب اطلاع و آگاهی کامل ائمه از بخش بزرگی از معضلات، آسیب ها و نیازهای مردم می شود.

وی تأکید کرد:  برقراری جلسات منظم میان مسئولان ارشد شهرستان با ائمه جمعه می تواند در شناخت کامل مشکلات و معضلات شهرها و روستاها و درخواست های اهالی بسیار مفید واقع شود و مدیران باید ضمن استفاده از پیشنهادات و برنامه های آنان، در امور مقتضی از مشورت ها و نصایح این قشر عالم و فرزانه بهره برداری کامل کنند.

در ادامه تصاویر این نشست را مشاهده کنید:

 

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =