تقدیر فرماندارشهرستان فلاورجان از همراهی مردم در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها

پنجمین جلسه قرارگاه استانی مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها  به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان  و با حضور دکتر معینی  فرماندار شهرستان فلاورجان، و تعدادی از  مسئولان مربوطه شهرستانی در دفتر معاونت فرمانداری  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ، صبح امروز یکم خردادماه۱۴۰۱ پنجمین جلسه قرارگاه استانی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها  به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان  و با حضور دکتر معینی  فرماندار شهرستان فلاورجان، و تعدادی از  مسئولان مربوطه شهرستانی در دفتر معاونت فرمانداری  برگزار شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهارکرد: در طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها  دولت دمردمی یک کار جهادی را شروع کرده و بنا دارد نفع اجرای این قانون  به طبقات پایین جامعه برسد.

دکتر معینی در ادامه از همراهی مردم در اجرای این طرح تقدیر کرد و گفت: این همراهی و همگامی مردم مسوولیت ما  را در تامین و نظارت بیشتر بر بازار و تامین مایحتاج آنها بیشتر کرده است.

وی تأکید کرد: نیاز اقلام مصرفی شهرستان شخصا روزانه رصد می‌ گردد و تاکید می شود که کالاهای موردنیاز مردم تامین شود و برای تحقق این مهم تمامی مدیران شهرستانی پای کار هستند.

در ادامه گزارش تصویری این جلسه آمده است:

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =