تشکیل جلسه فوری کارگروه آرد و نان به دستور فرماندار فلاورجان/ دکتر معینی: این جلسات باید به صورت عملیاتی برگزار شود

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان با موضوع بررسی وضعیت و تخلفات نانوایی‌ها در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح روز گذشته یکم خرداد ماه۱۴۰۱ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس و کارشناس اداره جهاد کشاورزی، صمت، تعزیزات، اتحادیه نانوایان و اتاق اصناف شهرستان با موضوع بررسی وضعیت و تخلفات نانوایی‌ها در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه دکتر معینی اظهارکرد: جلساتی که در حوزه معیشت مردم تشکیل می‌شود باید خروجی و نتیجه آن مستقیما در زندگی مردم تاثیر بگذارد.

وی ادامه داد: نان جزء کالاهای اساسی و از مهمترین نیازهای مردم است که باید به طور جدی به موضوعات مرتبط به آن رسیدگی شود و جلساتی عملیاتی در این خصوص برگزار گردد، به نحوی که مصوبات آن سریعا اجرایی شده تا مردم تاثیر آن را به خوبی لمس کنند.

فرماندارشهرستان افزود: تخلفات نانوایان به خوبی شناسایی و با آن‌ها برخورد نمی‌شود که این نارضایتی مردم را درپی خواهد داشت؛ لازم است تیم‌های بازرسی‌ در این حوزه بیشتر و دقیق‌تر عمل کنند.

گفتنی است در پایان مقرر شد با جدیت و قاطعیت نسبت به تخلفات نانوایی‌های متخلف با پلمپ و نصب بنر اقدام گردد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =