دیدار جمعی از پیشکسوتان ورزشی فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان

دیدار جمعی از پیشکسوتان ورزشی فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان عصر روز گذشته ۱خرداد ماه برگزار گردید،

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دیدار جمعی از پیشکسوتان ورزشی فلاورجان با دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان عصر روز گذشته ۱خرداد ماه برگزار گردید،

حاضرین مشکلات و درخواست‌های خود از جمله تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه کاره، توجه بیشتر مسئولین به حوزه ورزش و همچنین مطالبات ورزشی از شهردار و شورای شهر فلاورجان را که مورد رسیدگی و اقدام قرار نگرفته مطرح و از فرماندار شهرستان درخواست پیگیری نمودند.

دکتر معینی نیز توجه به حوزه ورزش و نشاط جوانان و اقشار مختلف جامعه را جزء اصلی‌ترین برنامه‌های دولت مردمی عنوان نمود و قول مساعدت و پیگیری مطالبات ورزشی را داد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =