دستوری که عملی شد/ برخورد جدی و قاطعانه با نانوایی‌های متخلف با حضور میدانی فرماندار شهرستان

با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان، با تعدادی از واحدهای نانوایی سطح شهرستان که دارای تخلفاتی از جمله گرانفروشی، کم‌فروشی، تعطیلی خودسرانه بودند برابر قانون برخورد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پس از تشکیل جلسه فوری کارگروه آرد و نان و دستور فرماندار شهرستان مبنی بر برخورد با نانوایی‌های متخلف، صبح روز گذشته دوم خرداد ماه، تیمی متشکل از اتحادیه نانوایان، اداره صمت، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان، با تعدادی از واحدهای نانوایی سطح شهرستان که دارای تخلفاتی از جمله گرانفروشی، کم‌فروشی، تعطیلی خودسرانه  بودند برابر قانون برخورد و اقدام به پلمپ واحد صنفی نمودند.

گفتنی است بازرسی‌ها و نظارت بر صنوف به صورت مستمر و حتی روزهای تعطیل ادامه داشته و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تماس با شماره ۱۲۴ سازمان صمت یا مراجعه به سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات، گزارش آن را اعلام نموده تا پیگیری و برخورد لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =