امام خمینی(ره) نماد بارز ساده‌ زیستی و مردم داری بود

فرماندار شهرستان فلاورجان گفت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی نماد بارز ساده‌زیستی، مردم داری، دعوت به حق وصبر در دوران معاصر بوده‌اند و نیاز است پیروان امام نیز این‌گونه باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛  مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان پیش از ظهر روز گذشته ۸خرداد ماه ۱۴۰۱در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان فلاورجان با اشاره به برنامه اعزام مردم  فلاورجان به مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در این‌گونه برنامه‌ها بسیار مهم است و نیاز است دستگاه‌های مرتبط آن را در اولویت خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه تلاش برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره امام راحل(ره) از وظایف تمام اقشار جامعه است، افزود: فضاسازی مناسب شهری و روستایی در راستای بزرگداشت ارتحال امام راحل از وظایف مهم نهادهای متولی امر بوده که نیاز است برنامه‌های تبلیغات محیطی مناسب در دستور کار قرار گیرد.

معینی ادامه داد: امام عزیز، سعادت را برای همه ملت‌های جهان می‌خواست و با این تفکر انقلاب اسلامی را رهبری کرد و به پیروزی رساند، انقلابی که برای تمام آزادی خواهان جهان الگو بوده و هست.

فرماندار فلاورجان تأکید کرد: هدف اصلی  در مراسم سالگرد بزرگداشت حضرت روح الله تبیین اندیشه‌های امام و راه‌های مبارزه با استکبار برای نسل جوان بوده، آن‌گونه که رهبر کبیر انقلاب اسلامی نماد بارز ساده‌زیستی، مردم داری، دعوت به حق وصبر در دوران معاصر بوده‌اند و نیاز است پیروان امام نیز این‌گونه باشند.

وی در پایان  ترویج  اندیشه‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی را به نسل جوان حائز اهمیت برشمرد و بر هماهنگی و تعامل همه دستگاه‌ها و ادارات سطح شهرستان در برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) تأکید کرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سه =