پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)

مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در پیامی فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در پیامی فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت؛ درمتن این پیام آمده است:

حضرت معصومه(س) در خاندانی که سرچشمه علم و تقوا و فضایل اخلاقی بود، پرورش یافت و ازجمله بانوان گرانقدر و والامقام جهان تشیع است که مقام علمی بلندی دارد و عصمت مادر بزرگوارش حضرت فاطمه زهرا(س) در او تجلی یافته است.

دختران امروز کشور عزیزمان که مادران فردای میهن هستند، نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه ایفا خواهند کرد و باید با الگوپذیری از این بانوی بزرگوار زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی خود را بیش از پیش فراهم سازند.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر به تمامی دختران عفیف ایران اسلامی بویژه شهرستان فلاورجان، آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی و ولایتمداری، تک‌تک دختران ایران اسلامی با تاسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز وسرافراز باشند.

مهدی معینی
سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =