پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)

مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در پیامی فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان در پیامی فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت؛ درمتن این پیام آمده است:

حضرت معصومه(س) در خاندانی که سرچشمه علم و تقوا و فضایل اخلاقی بود، پرورش یافت و ازجمله بانوان گرانقدر و والامقام جهان تشیع است که مقام علمی بلندی دارد و عصمت مادر بزرگوارش حضرت فاطمه زهرا(س) در او تجلی یافته است.

دختران امروز کشور عزیزمان که مادران فردای میهن هستند، نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه ایفا خواهند کرد و باید با الگوپذیری از این بانوی بزرگوار زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی خود را بیش از پیش فراهم سازند.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر به تمامی دختران عفیف ایران اسلامی بویژه شهرستان فلاورجان، آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی و ولایتمداری، تک‌تک دختران ایران اسلامی با تاسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز وسرافراز باشند.

مهدی معینی
سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =