فرماندارفلاورجان: مشکلات نانوایی ها در اسرع وقت پیگیری خواهد شد

فرماندار فلاورجان گفت: نانوایی ها اگر مشکلات یا درخواست‌هایی دارند باید مطرح تا توسط مسئولان پیگیری شود و ما آماده همکاری برای کمک به رفع آنها هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۱۲ خردادماه، جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و با حضور مظاهری سرپرست امورشعب بانکه سپه استان اصفهان، معاونت فرمانداری، معاون حوزه و روسای شعب بانک سپه شهرستان ،مدیر جهادکشاورزی ، رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت ، رییس اتحادیه نانوایی های شهرستان و بخشداران پیرامون مسائل و مشکلات حوزه نانوایان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار فلاورجان در این جلسه اظهار داشت: نان قوت غالب و موردنیاز همه مردم است و آنها  از نانوایی‌ها و مسئولان در این زمینه توقع به جایی دارند.

وی افزود: نانوایی ها اگر مشکلات یا درخواست‌هایی دارند باید مطرح تا توسط مسئولان پیگیری شود و ما آماده همکاری برای کمک به رفع آنها هستیم.

دکتر معینی تأ کید کرد: جهت بررسی مسائل و اسیب شناسی ، جلسات کارگروه آرد و نان بیشتر برگزار شود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بازدید فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان_ شهرکرد

بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان از پلیس راه اصفهان-شهرکرد و پایگاه امداد هلال‌احمر شهرستان و تقدیر از اقدامات و خدمات نوروزی نیروهای انتظامی و امدادی/۱۰ فروردین  

۱۰ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در نخستین نشست شورای اداری استان در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور

۹ فروردین ۱۴۰۲
جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان فلاورجان به میزبانی دکتر زینلیان

پس از بازدید دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان‌ از شهرستان فلاورجان با پیگیری های دکتر مهدی معینی فرماندار فلاورجان، وضعیت روشنایی پلیس راه اصفهان شهرکرد به سمت تونل سیمان سپاهان -وضعیت روشنایی پل تمندگان -ساماندهی ورودی شهر زازران -ایمن‌سازی حریم کانال روستای ونهر – مشکلات راه آهن از پل علیشاهدان تا پل دارافشان-اجرای تقاطع رینگ چهارم و بررسی مشکلات اراضی بنیاد مسکن در شهرک قدس در حال برسی می باشد.

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان
فروردین ماه ۱۴۰۲ – شهر قهدیجان

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =