پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲

دکتر مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،دکتر مهدی معینی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد، سالروز رحلت امام خمینی(ره)، فرصتی مناسب برای تجدید عهد با آرمان های بلند الهی و انسانی امام راحل عظیم الشأن و عرض ارادت به پیشگاه آن «عزیزِ سفرکرده» است.

امام خمینی(ره) بشارت دهنده صبح پیروزی و انذاردهنده از شب تاریک ظلم و اختناقِ ستمشاهی و حامی ستم دیدگان و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی شد که نقطه عطف آغازین آن پانزدهم خرداد سال ۱۳۴۲ و ثمره آن، ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ بود.

وجودِ امام خمینی (ره) به عنوان رهبر و مظهر آن آرمان خواهی و منادی رهایی ملت، تا ۱۴ خرداد سال۱۳۶۷، روشنگر جان و جهان مان بود. دریغا که ناباورانه، زود،از کنارمان پرکشید و «بادلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به فضل خدا» به جایگاه ابدی سفر کرد و در جوار شهیدان آرمید.

اکنون یاد امام(ره)، امیدبخش و چراغ اندیشه و روشِ امام(ره)، باید روشنگر مسیر حرکت باشد و به فرمایش امام خامنه ای : «یاد امام امیدبخش است. این یاد را باید زنده نگه داشت و راه امام و خط امام و انگشت اشاره امام و نشانه هایی را که امام برای پیمودن این راه قرار داده است باید قدر دانست».

اینجانب چهاردهم خرداد، سالروز رحلت امام خمینی(ره) و همچنین سالروز قیام خونین پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ را به همه ارادتمندان آن عزیزِ به خدا پیوسته و تمام باورمندان به نظام و رهبری، به ویژه مردم شریف شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان، تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند بزرگ، آرزومندم که ما را در بازخوانی، شناختن و شناساندن مکتب ، فکر،اندیشه، راه و حقیقت امام، موفق بگرداند.

مهدی معینی
سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/

 

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =