فرماندارفلاورجان: مشکلات بخش پیربکران با همراهی مسئولان و مردم حل خواهد شد

فرماندار فلاورجان گفت:همه باید با تلاش صادقانه و همکاری با دستگاه های اجرایی و همراهی با مردم بتوانیم مشکل اصلی مردم این بخش را مرتفع نمائیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر سه‌شنبه ۱۷خردادماه، جلسه بررسی و رفع برخی مشکلات بخش پیربکران با حضور دکتر معینی سرپرست فرماندار شهرستان فلاورجان، معاونت فرمانداری ، جمعی از روسای ادارات, شهردار و اعضای شورای اسلامی بخش و شهر پیربکران در سالن جلسات شهرداری این شهر برگزار گردید.

فرماندار فلاورجان در این جلسه اظهار داشت: همه باید با تلاش صادقانه و همکاری با دستگاه های اجرایی و همراهی با مردم بتوانیم مشکل اصلی مردم این بخش را مرتفع نمائیم.

وی افزود: برگزاری چنین جلساتی می تواند راهکارهای مناسبی را پیش روی ما قرار دهد تا موانع از سر راه مردم برداشته شده و خدمات نظام اسلامی و دولت مردمی به خوبی به آنها ارائه گردد.

گفتنی است در این جلسه مشکلات حوزه برق، کشاورزی، راه آهن و آب مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و در حاشیه آن فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه معاونت فرمانداری و رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان از بقعه پیربکران بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =