بازدید فرماندار از یک واحد تولیدی موفق/ گلنور اولین مقصد بازدیدهای میدانی شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان فلاورجان

دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین ، از شرکت گلنور واقع در شهرک صنعتی اشترجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ظهرامروز ۲۳خردادماه ۱۴۰۱دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه اعضای شورای تأمین،معاونت فرمانداری و رئیس اداره صنعت؛معدن و تجارت از شرکت گلنور واقع در شهرک صنعتی اشترجان بازدید کردند.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در این حاشیه این بازدید اظهار داشت : مدیریت خوب و استفاده از نیروی توانمند را می توان از جمله عوامل موفقیت یک مجموعه برشمرد که اگر واحدهای تولیدی، دراین زمینه اراده و توان داشته باشند قطعا و به طور جد از سوی مسئولان مورد حمایت واقع خواهند شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان  افزود: حمایت از تولید،اشتغال جوانان را به همراه دارد و اشتغال جوانان به ارتقای امنیت و تولید در جامعه می انجامد.

دکتر معینی ابراز امیدواری کرد:  در سالی که به نام تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین  نامگذاری شده است، امیداست به توفیق الهی بتوانیم در کنار واحد های تولیدی، در راستای رفع دغدغه های جامعه کار و کارگری، گام برداشته و بستر مناسب جهت توسعه فعالیت های اقتصادی را گسترش دهیم

فرماندار شهرستان فلاورجان  در ادامه به همراه اعضای شورای تأمین  از بخشهای مختلف این کارخانه بازدید و از دست اندرکاران آن قدر دانی کرد.

گزارش تصویری این بازدید را ادامه آمده است:

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =