استاندار : اصفهان مقصد بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس‌جمهور خواهد بود + جزئیات

استانداراصفهان با اشاره به جزئیات سفر رئیس‌جمهور به اصفهان، گفت: بازدید‌های متعدد، جلسات با نخبگان و اقشار مختلف و شرکت در جلسه اداری استان از جمله برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر به اصفهان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان  با اشاره به جزئیات سفر رئیس‌جمهور به اصفهان اظهار کرد: از مدت‌ها قبل برنامه ریزی شده که رئیس جمهور محترم در ادامه سفرهای استانی به اصفهان سفر کنند و پنجشنبه ۲۶ خردادماه در بیست‌وپنجمین سفر استانی در خدمت رئیس‌جمهور هستیم.

وی افزود: برای این سفر در خصوص مسائل اولویت‌دار اصفهان نظیر آب، فرونشست، آلودگی هوا، همچنین در بخش‌های مختلف نظیر صنعت، فرهنگ و مسکن و راه جمع‌بندی‌های قابل قبولی انجام شده است تا در این سفر به سرانجام برسد.

دکتر مرتضوی با بیان اینکه این سفر یک روزه خواهد بود، گفت:بازدید‌های متعدد، جلسات با نخبگان و اقشار مختلف و شرکت در جلسه اداری استان از جمله برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر به اصفهان است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: در این سفر هر کدام از وزرا به نمایندگی از دولت در یکی شهرستان‌ها حضور پیدا خواهند کرد و در دیدارهای مردمی و بازدیدها، مسائل شهرستانی را جمع‌بندی و این موارد را در جلسات شورای اداری برای تصمیم‌گیری و جمع‌بندی ارائه خواهند داد.

وی تصریح کرد: در روز چهارشنبه و پنجشنبه مردم از ساعت۸ تا ۲۱ به صورت مستمر می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ درخواست‌های خود را مطرح کنند، کسانی که با این سامانه ارتباط می گیرند کد ملی خودشان را در دسترس داشته باشند و دقت کنند که در حد ۵ دقیقه مباحث خودشان را مطرح کنند، باتلاش شده با تعداد پاسخگوهای متعدد بتوانیم پاسخگویی جامعی به درخواست‌ها داشته باشیم.

دکتر مرتضوی همچنین تصریح کرد: روز چهارشنبه ۲۵ خردادماه معاونان وزرای دولت در دستگاه‌های متبوع خودشان حضور خواهند داشت و در ارتباط حضوری پاسخگوی مشکلات و مسائل خواهند بود.

استاندار اصفهان در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه‌ریزی‌ها برای مساله زاینده‌رود، گفت: از مدت ها قبل حقیر و استاندار چهارمحال و بختیاری تلاش کردیم جلسات مستمری را با هم برای حل مشکل آب داشته باشیم و به یک طرح جامعی برسیم و پیشرفت‌های خوبی هم داشتیم و در سفر رئیس جمهور آب و فرونشست مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با هماهنگی هم به یک برنامه جامعی خواهیم رسید.

وی در خصوص وضعیت پروژه‌های نیمه تمام استان در این سفر، گفت: طی سفرها و جلسات متعددی که با حضور نمایندگان ریاست جمهوری در استان و هم در تهران با حضور معاون اول و معاونان رئیس جمهور داشتیم جمع‌بندی برای پروژه‌های نیمه تمام انجام شده و اعتبارات قابل توجهی برای استان اصفهان در نظر گرفته شده است.

دکتر مرتضوی با اشاره به دیگر برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر به اصفهان اضافه کرد: در پایان سفر رئیس جمهور نشست خبری با اصحاب رسانه برگزار خواهد شد و رئیس جمهور مصوبات سفر  را در آن جلسه خدمت اصحاب رسانه اطلاع رسانی خواهند کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =