فرماندار: شهرستان فلاورجان میزبان وزیر جهاد کشاورزی خواهد بود

فرماندار فلاورجان گفت: سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور روز پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه در شهرستان فلاورجان حضور پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکتر مهدی معینی  فرماندار شهرستان فلاورجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فلاورجان اظهار داشت: هم‌زمان با بیست و پنجمین سفر استانی رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به استان اصفهان، دکتر سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور روز پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه  در شهرستان فلاورجان حضور پیدا می‌کند.

وی افزود: تجدید میثاق  با آرمان‌های امام وشهدا، دیدار با خانواده ایثارگران، بازدید‌ میدانی از پروژه‌ها، جلسه با نخبگان و اقشار مختلف مردم، دیدار چهره به چهره  و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان  از جمله برنامه‌های مهم نماینده ویژه رئیس‌جمهور در سفر به شهرستان فلاورجان خواهد بود.

 گفتنی است تعدادی از وزرای دولت مردمی روز پنجشنبه هفته جاری به شهرستان‌های استان اصفهان سفر ‌خواهند کرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان و با حضور تعدادی از فعالین حوزه تولید و صنعت و دیگر مسئولین این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و نا امن با حضور دکتر معینی فرماندار، و جمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

صبح امروز ۲۴ مردادماه طبق روال دوشنبه هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل دفتر فرمانداری با دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان پیرامون مسائل و مشکلات خود دیدار و گفتگوکردند.

۲۴ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :