نماینده عالی دولت در دیدار با جانبار فلاورجانی: امنیت و اقتدار کشور، مدیون ایثار شهدا و جانبازان است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: استواری نظام و امنیت ایران را مدیون رشادت‌ها و مقاومت‌های شهدا و جانبازان هستیم و از شما تشکر می‌کنیم.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری؛ سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در جریان سفر استانی هیات دولت به استان اصفهان و حضور در شهرستان فلاورجان به همراه حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده و دکتر معینی فرماندار شهرستان  در دیدار با محمد کیانی جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اظهار کرد: در این سفر در خدمت مردم فلاورجان هستیم، فلاورجان منطقه ویژه کشاورزی است و اکثر مردم به کشاورزی اشتغال دارند.

وی افزود: مشکلات اقلیم و کم آبی در این شهرستان وجود دارد و ما برای بررسی این موضوع به این شهرستان سفر کرده ایم تا با مصوبات سفر بتوانیم مشکلات آن را برطرف کنیم.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه ما هرچه در این کشور داریم از خون پاک شهدا و برکت حضور جانبازان کشور است‌، تصریح کرد: استواری نظام و امنیت ایران را مدیون رشادت ها و مقاومت های شهدا و جانبازان هستیم و از شما تشکر می کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز امیداری کرد: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم با اهداف بلندی که دارد بتواند دیْن خود را به شهدا و جانبازان ادا کند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون در دنیا بحرانی مشابه بحران کنونی وجود نداشته است و یک کشور وجود ندارد که تورم قیمت مواد غذایی و آشامیدنی نداشته باشد اما خداروشکر تا به امروز توانسته ایم وفور غذا و امنیت غذایی را ایجاد کنیم و امیدواریم به لطف خداوند بحران نوسانات قیمتی را هم مهار کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان و با حضور تعدادی از فعالین حوزه تولید و صنعت و دیگر مسئولین این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و نا امن با حضور دکتر معینی فرماندار، و جمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

صبح امروز ۲۴ مردادماه طبق روال دوشنبه هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل دفتر فرمانداری با دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان پیرامون مسائل و مشکلات خود دیدار و گفتگوکردند.

۲۴ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :