فرماندار در جلسه شورای اداری: اگر فرصت های سرمایه گذاری وجود داشته باشد کشاورزان خاک را به طلا تبدیل می کنند

فرماندارشهرستان تأکید کرد: قطعا هنگامی که فرصت های سرمایه گذاری و انگیزه های موثر وجود داشـــته باشد. کشاورزان خاک را به طلا تبدیل می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ دکتر معینی فرماندار در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان که باحضور وزیر جهاد کشاورزی ونماینده ویژه ریاست محترم جمهوری برگزارگردید اظهارکرد: خداوند سبحان را شاکرم که در این ایام خجسته، توفیق میزبانی از رییس جمهور محترم حضرت آیت الله رئیسی و اعضای محترم هیات دولت مردمی  را دراستان اصفهان داریم و به طور اخص و ویژه امروز در خدمت جناب آقای دکتر ساداتی نژاد وزیر محترم  جهاد کشاورزی و نماینده عالی دولت  هستیم.

وی افزود: این شهرستان باجمعیتی بیش از۲۵۰هزار نفر؛۱۰شهر،۵۶ روستا،۳بخش و۶دهستان؛  ۶۰ درصد جمعیت شهری و۴۰درصد جمعیت روستایی از ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی جزء پیشتازان جهاد و شهادت بودند؛ پایداری و استقامت یکی از ویژگی‌های رزمندگان فلاورجانی است.

 نماینده عالی دولت در شهرستان فلاورجان تأکید کرد: سرداران بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید دارند که این نام گذاری زیبنده شهرستان است چرا که بیش از ۳۵ درصد رزمندگان لشکر ۸ نجف اشرف از رزمندگان شهرستان فلاورجان در زمان جنگ تحمیلی بودند؛ این لشکر در آن زمان، ۹ گردان داشته که۵ گردان آن از رزمندگان شهرستان فلاورجان بودند؛ رهبر انقلاب اسلامی این لشکر را با عنوان«خط شکن» تعبیر فرومدند.

وی با اشاره به هفته کشاورزی  وتبریک به همه کشاورزان و بهره برداران و تولید کنندگان بخش کشاورزی شهرستان  ادامه داد: به حمدالله حضور  آقای دکتر ساداتی نژاد در شهرستان فلاورجان مقارن با این هفته است که ان شاءالله باحضور ایشان شاهد نتایج خوبی برای مردم این دیار که بیش از ۸۰درصد مردم  قشر کشاورز هستند باشیم.

فرماندارشهرستان تأکید کرد: قطعا هنگامی که فرصت های سرمایه گذاری و انگیزه های موثر وجود داشـــته باشد. کشاورزان خاک را به طلا تبدیل می کنند.

دکتر معینی ادامه داد: در اندیشه‌ی  امامین انقلاب اسلامی بخش کشاورزی از اهمیت ویژه‌ای در اقتصاد کشور برخوردار بوده و هست و  موضوع کشاورزی پایه‌ی ثابت سخنرانی‌های امام (ره) قبل و بعد از انقلاب است و کمتر سخنرانی را می‌توان از ایشان و رهبر معظم انقلاب یافت که موضوع جلسه مباحث اقتصادی نباشدکه به امر کشاورزی اشاره‌ای نشده باشند.

وی عنوان کرد: باید به این مهم توجه نمود که تولیدات کشاورزی ، حامی اقتصادی ملی بوده و هست و نقش مهم و اساسی کشاورزی در هر کشوری تولید مواد غذایی مورد نیاز می باشد که در پی آن می توان به سایر زمینه ها نظیر ایجاد اشتغال ، تولید مواد اولیه برای صنعت ، صادرات و ارزآوری نیز پرداخت.

فرماندار شرستان فلاورجان در پایان گفت: سفر پرخیر و برکت رییس جمهور محبوب و مردمی  فرصت مغتنمی است تا موضوعات و موانع مربوط به استان وشهرستان در دستور کار قرار گیرند تا به توفیق الهی استان اصفهان بیش از پیش در مسیر رشد و بالندگی علمی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =