دکتر معینی :دهه ولایت و امامت بهترین فرصت برای آشنایی بیشتر آحاد مردم با فلسفه، بزرگی و قداست این عید بزرگ است

جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸خردادماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸خردادماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان،فرمانده انتظامی شهرستان ؛ امام جمعه شهرفلاورجان و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

دکتر معینی فرماندار شهرستان با اشاره به اینکه عید غدیر خم به عنوان عید بزرگ شیعیان و بزرگداشت آن وظیفه همه ی مسئولین و مردم است، افزود: از عید غدیر خم به عنوان عیدالله الااکبر یادشده است و این عید بزرگ فرصت مناسبی برای تبیین جایگاه رفیع امامت و ولایت به عنوان رکن مهم تفکر اصیل شیعی در سطح جامعه و عموم مردم است .

وی تأکید کرد:  مردم و مسئولان اجرایی شهرستان باید هرچه بیشتر در تکریم و شکوه مناسبت های این ایام تلاش کرده و عزم همگانی جهت ترویج افکار ناب شیعه در شهرستان شهدای خط شکن ایجاد کنند.

فرماندارشهرستان فلاورجان افزود: دهه ولایت و امامت بهترین فرصت برای آشنایی بیشتر نسل جوان و نوجوان وآحاد مردم با فلسفه، بزرگی و قداست این عید بزرگ است و این فرصتها را باید بخوبی گرامی داشت.

دکتر معینی اظهار داشت: نسل جوان امروز باید بیش از پیش با عید غدیر آشنا شوند چراکه واقعه غدیر کامل کننده رسالت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم است.

گفتنی است در ادامه جلسه امام جمعه شهر فلاورجان  ضمن قدر دانی از زحمات و تلاشهای مسئولان در جهت برگزاری برنامه های شورای فرهنگ عمومی و ستاد احیا امربه معروف ونهی از منکر شهرستان فلاورجان از مسئولان خواست که مصوبات این جلسات را به طور کامل اجرا کنند.

در ادامه گزارش تصویری این جلسه مشترک را مشاهده کنید:

 

 

مطالب مشابه

کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان و با حضور تعدادی از فعالین حوزه تولید و صنعت و دیگر مسئولین این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و نا امن با حضور دکتر معینی فرماندار، و جمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

صبح امروز ۲۴ مردادماه طبق روال دوشنبه هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل دفتر فرمانداری با دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان پیرامون مسائل و مشکلات خود دیدار و گفتگوکردند.

۲۴ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :