دکتر معینی :دهه ولایت و امامت بهترین فرصت برای آشنایی بیشتر آحاد مردم با فلسفه، بزرگی و قداست این عید بزرگ است

جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸خردادماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه مشترک ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸خردادماه۱۴۰۱ با حضور دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان،فرمانده انتظامی شهرستان ؛ امام جمعه شهرفلاورجان و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

دکتر معینی فرماندار شهرستان با اشاره به اینکه عید غدیر خم به عنوان عید بزرگ شیعیان و بزرگداشت آن وظیفه همه ی مسئولین و مردم است، افزود: از عید غدیر خم به عنوان عیدالله الااکبر یادشده است و این عید بزرگ فرصت مناسبی برای تبیین جایگاه رفیع امامت و ولایت به عنوان رکن مهم تفکر اصیل شیعی در سطح جامعه و عموم مردم است .

وی تأکید کرد:  مردم و مسئولان اجرایی شهرستان باید هرچه بیشتر در تکریم و شکوه مناسبت های این ایام تلاش کرده و عزم همگانی جهت ترویج افکار ناب شیعه در شهرستان شهدای خط شکن ایجاد کنند.

فرماندارشهرستان فلاورجان افزود: دهه ولایت و امامت بهترین فرصت برای آشنایی بیشتر نسل جوان و نوجوان وآحاد مردم با فلسفه، بزرگی و قداست این عید بزرگ است و این فرصتها را باید بخوبی گرامی داشت.

دکتر معینی اظهار داشت: نسل جوان امروز باید بیش از پیش با عید غدیر آشنا شوند چراکه واقعه غدیر کامل کننده رسالت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم است.

گفتنی است در ادامه جلسه امام جمعه شهر فلاورجان  ضمن قدر دانی از زحمات و تلاشهای مسئولان در جهت برگزاری برنامه های شورای فرهنگ عمومی و ستاد احیا امربه معروف ونهی از منکر شهرستان فلاورجان از مسئولان خواست که مصوبات این جلسات را به طور کامل اجرا کنند.

در ادامه گزارش تصویری این جلسه مشترک را مشاهده کنید:

 

 

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + ده =