دیدار مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان با فرماندار شهرستان فلاورجان

صبح امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان به همراه معاونین و مدیر دامپزشکی شهرستان با دکتر معینی فرماندار فلاورجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛صبح امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان به همراه معاونین و مدیر دامپزشکی شهرستان با دکتر معینی فرماندار فلاورجان دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان فلاورجان دراین دیدار ضمن قدردانی از زحمات حوزه دامپزشکی و در رأس آن مدیر کل دامپزشکی استان و رئیس و پرسنل دامپزشکی شهرستان حمایت خود را در جهت پیشبرد اهداف بهداشتی و دامپزشکی اعلام کرد.

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان به بیان گزارشی در خصوص کنترل و پیشگیری از بیماری های دامی و بیان مسائل و مشکلات دامپزشکی شهرستان پرداخت.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =