به ریاست دکتر معینی، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ به ریاست دکترمعینی فرماندار و با حضور دیگر دستگاه های اجرایی عضو کارگروه اشتغال شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ به ریاست دکترمعینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری،بخشداران ؛ رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و دیگر دستگاه های اجرایی عضو کارگروه اشتغال شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهار داشت: رفع موانع و مشکلات جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرستان از مهمترین سیاست های دولت سیزدهم در راستای ایجاد اشتغال است.

وی افزود : دولت مردمی و انقلابی حمایت از اشتغال و سرمایه گذاری را مؤلفه مهم می داند و تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان موظف هستند در خصوص اشتغال و سرمایه گذاری اهتمام جدی داشته باشند.

دکتر معینی ادامه داد: اصلی ترین هدف این کارگروه برنامه هایی است که به توسعه ی اشتغال و تقویت پایه های اقتصادی کمک می کند ومجموعه فرمانداری هم از این موضوع حمایت قاطع خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

مراسم افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات نوروزی با حضور فرماندار فلاورجان، برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار فلاورجان در پیامی، فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران خدوم شهرستان فلاورجان و پرسنل پرتلاش شهرداری‌ها تبریک گفت.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =