به ریاست دکتر معینی، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ به ریاست دکترمعینی فرماندار و با حضور دیگر دستگاه های اجرایی عضو کارگروه اشتغال شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه کارگروه اشتغال شهرستان فلاورجان پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ به ریاست دکترمعینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری،بخشداران ؛ رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و دیگر دستگاه های اجرایی عضو کارگروه اشتغال شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه اظهار داشت: رفع موانع و مشکلات جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرستان از مهمترین سیاست های دولت سیزدهم در راستای ایجاد اشتغال است.

وی افزود : دولت مردمی و انقلابی حمایت از اشتغال و سرمایه گذاری را مؤلفه مهم می داند و تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان موظف هستند در خصوص اشتغال و سرمایه گذاری اهتمام جدی داشته باشند.

دکتر معینی ادامه داد: اصلی ترین هدف این کارگروه برنامه هایی است که به توسعه ی اشتغال و تقویت پایه های اقتصادی کمک می کند ومجموعه فرمانداری هم از این موضوع حمایت قاطع خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان دکتر مومنی از  موکب های شهرستان فلاورجان در کربلا

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور؛

۸ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

۸ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =