فرماندار فلاورجان: مسئولین ادارات شخصا در جلسات مدیریت کرونا شرکت کرده و مصوبات را پیگیری کنند

جلسه مشترک کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت و ستاد کرونا شهرستان به ریاست دکتر معینی فرماندار فلاورجان و با حضور فرمانده انتظامی، ریاست شبکه بهداشت، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز دوم مرداد ماه، جلسه مشترک کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت و ستاد کرونا شهرستان به ریاست دکتر معینی فرماندار فلاورجان و با حضور فرمانده انتظامی، ریاست شبکه بهداشت، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا گزارشی از وضعیت شیوع و ابتلا به کرونا در شهرستان ارائه گردید و سپس فرماندار فلاورجان به بیان اقدامات و پیش‌بینی‌های لازم جهت مقابله با گسترش این بیماری پرداخت.

دکتر معینی ضمن تاکید بر رعایت کامل پروتکل‌ها گفت: یکی از مهم‌ترین جلسات، جلسه ستاد مقابله با کروناست که مدیران ادارات موظفند شخصا در جلسه شرکت نمایند و مصوبات را به طور جدی پیگیری کنند.

معینی افزود: در شرایط کنونی، رعایت پروتکل‌ها و خصوصا استفاده از ماسک از ضروریات است و دستگاه‌های مربوطه وظیفه دارند موارد لازم را به صورت عمومی اطلاع‌رسانی نمایند؛ از عموم شهروندان نیز درخواست می‌گردد بیش از پیش نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها اهتمام ورزند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =