فرماندار فلاورجان : یکی از سیاست های مهم از زمان حضور؛ استفاده از نیروهای درون سازمانی و شهرستانی بوده است

فرماندار شهرستان فلاورجان در جلسه گردهمایی فرمانداران استان اصفهان گفت: از زمان حضور به عنوان نماینده عالی دولت مردمی در شهرستان یکی از سیاست‌های مدیریتی استفاده از نیروی‌های درون سازمانی و درون شهرستانی به دلیل ایجاد انگیزه برای همکاران در حوزه مدیریتی شهرستان بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در جلسه گردهمایی فرمانداران استان اصفهان اظهار کرد: از زمان حضور به عنوان نماینده عالی دولت مردمی در شهرستان یکی از سیاست‌های مدیریتی استفاده از نیروی‌های درون سازمانی و درون شهرستانی به دلیل ایجاد انگیزه برای همکاران در حوزه مدیریتی شهرستان بوده است.

فرماندار شهرستان افزود: از مهم ترین اقدامات به دیدار از خانواده معظم شهدا،جانبازان، شرکت در محافل ومساجد، ملاقات های چهره به چهره ، بازدید سرزده در ساعات مختلف شبانه روز از دستگاه ها؛ ادارات، ارگان ها متناسب با شرح مأموریت ، برپایی میز خدمت و حضور در بین مردم برای شناسایی مسائل و مشکلات مردم و ایجاد وحدت بین مسئولان این شهرستان را می توان اشاره کرد.

وی ادامه داد: تشکیل اولین اداره سرمایه گذاری و اشتغال در فرمانداری فلاورجان با هدف حمایت از اشتغال و تحقق شعار سال که در ذیل همین موضوع بازدیدهای میدانی نیزاز شرکت ها وکارخانجات و واحدهای تولیدی آغاز گردیده است.

نماینده عالی دولت درشهرستان بیان کرد : علاوه بر برگزاری جلسات منظم با بانوان ؛گامی جدید تر در این راستا برداشته و با تشکیل پایگاه بانوان شهرستان وفراهم نمودن شرایط مناسب موجب شده تا این قشرمهم نقش خود را بیش تر از گذشته ایفا نمایند.

دکترمعینی در پایان گفت : برگزاری جلسات مختلف با اقوام؛ معتمدین محلی؛ فعالان فرهنگی سیاسی ؛ اجتماعی؛اصحاب رسانه وهنرمندان در موضوع پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر شهرستان، انسجام و همدلی بین مردم،و پیشبرد اهداف نظام اسلامی و خدمت خالصانه کمک شایانی خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

دیدار برخی از معتمدین و خیرین شهر #ابریشم با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در دفتر فرماندار جهت بررسی و پیگیری مشکلات شهر دوشنبه ۶آذر ۱۴۰۲

۷ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از پرسنل تحت امر با مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان به مناسبت #هفته_بسیج در محل دفتر فرمانداری/ ۶آذرماه  

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،امروز ۶ آذرماه، طبق روال دوشنبه های هر هفته، ملاقات مردمی با فرماندار جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. 🔺در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت کردند و به بیان مشکلات ودغدغه های خود پرداختند. #دولت_مردمی          

۷ آذر ۱۴۰۲

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۵ آذر، به مناسبت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان واعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان […]

۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =