پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت ۱۲ مردادماه سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامی یکى از قدیمی‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهاى نظام جمهورى اسلامى است که با موضوع سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و راهبری مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی، سیاسی و انقلابی و با هدف زنده نگهداشتن ایام الله انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای والامقام، برای پاسداری از آرمان‌ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند.

این شورا در طول بیش از ۴۰ سال که از تأسیس آن می‌گذرد، با توکل به خداوند سبحان و بهره مندی از رهنمودهای داهیانه امام خامنه ای (مد ظله العالی) به حرکت روبه رشد خود ادامه داده و با مدیریت مراسم ملی و انقلابی زمینه مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در عرصه های مختلف را فراهم آورده است.

امام خامنه ای (مد ظله العالی) در این خصوص فرموده اند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی براساس یک نیاز واقعی و صادقانه شکل گرفت و این نهاد همواره براساس شناخت لحظه و نیاز عمل کرده است.

بر خود لازم می‌دانم ۱۲ مرداد ماه سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به متولیان و خدمتگذاران این نهاد انقلابی در استان اصفهان و شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مزید توفیقات آنان را خواستارم.

مهدی معینی
فرماندار شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/

مطالب مشابه

کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر معینی فرماندارشهرستان فلاورجان و با حضور تعدادی از فعالین حوزه تولید و صنعت و دیگر مسئولین این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و نا امن با حضور دکتر معینی فرماندار، و جمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

صبح امروز ۲۴ مردادماه طبق روال دوشنبه هر هفته تعدادی از شهروندان با حضور در محل دفتر فرمانداری با دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان پیرامون مسائل و مشکلات خود دیدار و گفتگوکردند.

۲۴ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :