جلسه بررسی مسائل و مشکلات اجتماعی حوزه دادگستری شهرستان فلاورجان برگزارشد

جلسه بررسی مسائل ومشکلات اجتماعی حوزه دادگستری شهرستان فلاورجان و جمعی از مسئولین مرتبط شهرستانی و بخش خصوصی و دیگر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛صبح امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه جلسه بررسی مسائل ومشکلات اجتماعی حوزه دادگستری شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی فرماندار،دادستان عمومی وانقلاب،جانشین انتظامی شهرستان،بخشدارمرکزی،شهردارفلاورجان وجمعی از مسئولین مرتبط شهرستانی وبخش خصوصی و دیگر اعضاء درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان دراین جلسه اظهار داشت: یکی از نقاط قوت اعضای شورای تامین شهرستان ، همگرایی و تعامل با یکدیگر است و این موضوع در خصوص تعامل فرمانداری با دادگستری از ویژگی‌های خاصی برخوردار است .

وی افزود: هر تلاشی که توسط مسئولین شهرستان انجام میشود در راستای حل مشکلات مردم است و امیدواریم که بتوانیم در این مسیر گام های موفق تر و با توان بیشتری برداریم.

دکتر معینی در پایان گفت: خوشبختانه تعامل دستگاه قضایی با سایردستگاه‌های اجرایی باعث تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم شده و ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در شهرستان موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 17 =