برگزاری جلسه ساختمان های ناامن و فرسوده/ فرماندار فلاورجان:احیای بافت فرسوده باید به نفع مردم باشد

جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و نا امن با حضور دکتر معینی فرماندار، و جمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛عصر دوشنبه ۲۴ مردادماه ۱۴۰۱ جلسه بررسی ساختمان های فرسوده و ناامن با حضور دکتر معینی فرماندار،رئیس دادگستری ودادستان عمومی وانقلاب شهرستان،معاونت فرمانداری،بخشداران ،شهرداران وجمعی ازمسئولین ادارات مرتبط شهرستانی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

فرماندارشهرستان فلاورجان دراین جلسه اظهارداشت: اگر حادثه ای مانند زلزله و سیل رخ دهد بافت فرسوده بیشتر در معرض خطر است و برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی باید بافت فرسوده بازسازی شود.

دکترمعینی افزود: نیازاست بافت فرسوده وساختمان های نا امن برای پیشگیری از حوادث غیرمرقبه با مشارکت بنیاد مسکن ،شهرداری ، راه و شهرسازی و دیگر ادرات و ارگانهای مرتبط احیا گردد.

وی در پایان گفت : احیای بافت فرسوده ضروری است از این رو وجود یک اراده قوی باعث خواهد شد تا به نفع مردم این اقدام عملیاتی شود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
از بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان تا حضور معاون وزیر

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اصفهان حضور یافت و از غرفه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پیربکران و شهرداری پیربکران بازدید کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
همایش آزادگان تکریت۵

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در همایش آزادگان تکریت۵ شرکت نمود و با تعدادی از آزادگان سرافراز دوران دفاع دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی

مراسم رونمایی و بهره‌برداری از تجهیزات و ماشین‌آلات آتشنشانی شهرداری کلیشادو سودرجان با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، و دیگر مسئولین برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به صورت وبینار و همزمان در فرمانداری فلاورجان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :