فرماندار فلاورجان: سهمیه آرد به موکب های اربعین تعلق خواهد گرفت

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروزسه شنبه ۲۵ مردادماه جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان فلاورجان به ریاست دکتر معینی فرماندار و با حضور معاونت فرمانداری، بخشداران، و سایر اعضای کارگروه؛ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت:با توجه به اعزام موکب های اربعین سهمیه آرد به آنها تعلق خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بانک عامل موظف است نسبت به رفع مشکلات احتمالی دستگاههای کارت خوان نانوایی ها هرچه سریع تر اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان با اشاره به انتقاد برخی شهروندان مبنی عرضه نان بی کیفیت در سطح شهرستان افزود: اعضای کارگروه آرد و نان باید سازو کار لازم را ایجاد تا بازرسی و نظارت شدیدتری بر عملکرد نانوایی‌های سطح شهرستان انجام شود.

دکترمعینی در پایان گفت : سرکشی از واحدهای نانوایی این شهرستان به صورت مستمر در طول ماه انجام شود.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
از بازدید فرماندار شهرستان فلاورجان تا حضور معاون وزیر

دکتر مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اصفهان حضور یافت و از غرفه شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پیربکران و شهرداری پیربکران بازدید کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
همایش آزادگان تکریت۵

دکتر معینی فرماندار فلاورجان در همایش آزادگان تکریت۵ شرکت نمود و با تعدادی از آزادگان سرافراز دوران دفاع دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۱
به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی

مراسم رونمایی و بهره‌برداری از تجهیزات و ماشین‌آلات آتشنشانی شهرداری کلیشادو سودرجان با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، و دیگر مسئولین برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به صورت وبینار و همزمان در فرمانداری فلاورجان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۹ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :