ایستگاه پنجم سفیران خدمت شهربهاران شهرستان فلاورجان / پیگیری مشکلات توسط مسئولان شهرستانی تا حصول نتیجه انجام خواهدگرفت

جلسه بررسی مشکلات شهر بهاران با حضور حجت الاسلام موسوی لارگانی، دکتر معینی فرماندار،معاونت فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستانی ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهربهاران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ ظهر روز گذشته ۲۹ مردادماه ۱۴۰۱حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده شهرستان در جلسه بررسی مشکلات شهر بهاران که دکتر معینی فرماندار،معاونت فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستانی ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهربهاران، حضور داشتند اظهار داشت: ارتباط مستقیم با مردم یانمایندگان آنان و اهتمام ویژه برای رفع مشکلات در راستای خدمات رسانی بهتر یکی از اولویت های اساسی و مهم مسئولان است.

وی خدمت به مردم در نظام اسلامی را توفیق بزرگی دانست و بیان کرد: در دیدارهای مردمی برخی مشکلات اصلی آنها با ارتباط با مسئولان کشوری و استانی قابل حل شدن است و می طلبد نمایندگان مردم درشوراهای اسلامی شهر و روستا درخواست های خود را تاحصول نتیجه پیگیری کنند.

فرماندار فلاورجان هم دراین جلسه بیان کرد: مسئولان دراجرای طرح سفیران خدمت در قالب شورای اداری به شهرها و روستاها سرکشی و از نزدیک مشکلات مردم را بررسی می‌کنند.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =