سفیران خدمت/گزارش تصویری بازدید میدانی مسئولان شهرستان فلاورجان از شهر بهاران

جلسه بررسی مشکلات شهر بهاران ظهر روز گذشته۲۹مردادماه۱۴۰۱ جهت بررسی مسائل و مشکلات این شهر و ایجاد هماهنگی بین ادارات و همچنین بازدید میدانی از پروژه‌های عمرانی و بخش‌های مختلف شهربهاران برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی ؛ جلسه بررسی مشکلات شهر بهاران ظهر روز گذشته۲۹مردادماه۱۴۰۱ با حضور حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده شهرستان درمجلس شورای اسلامی به همراه دکتر معینی فرماندار ، امام جمعه فلاورجان و جمعی از روسای ادارات و دستگاه‌های اجرائی شهرستان و تشکیل جلسه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی جهت بررسی مسائل و مشکلات این شهر و ایجاد هماهنگی بین ادارات و همچنین بازدید میدانی از پروژه‌های عمرانی و بخش‌های مختلف شهربهاران برگزارگردید.

گفتنی است دراین بازدیدساختمان آتش نشانی ،ساختمان درحال احداث شهرداری،پارک کوهستانی،میدان بقیه الله،ساختمان کتابخانه؛شبکه بهداشت اجگرد،برج های قدیمی؛اراضی امتدادکوه اجگرد به طرف روستای رارا مورد توجه قرارگرفت ومسئولان شهرستانی ازنزدیک درجریان امور قرار گرفتند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان همزمان با سومین روز از نوروز ۱۴۰۲ و آغار ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان، مرکز نگهداری معلولان ذهنی بوستان ابریشم و نوروزگاه بقعه پیربکران، فرارسیدن فصل بهار و ماه رمضان را به پرسنل این مراکز تبریک گفت.  

۵ فروردین ۱۴۰۲

مهدی معینی فرماندار فلاورجان در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفت.

۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی به صورت سرزده از دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان بازدید کرد.

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، درپی گلایه برخی از شهروندان نسبت به کیفیت آسفالت معابر شهر قهدریجان، دکتر معینی فرماندار فلاورجان پیش از ظهر امروز ۲۸ اسفند، به همراه معاون عمرانی فرمانداری به صورت سرزده در شهر قهدریجان حضور یافت و به اتفاق شهردار از لکه‌گیری معابر سطح شهر و همچنین پروژه زیرسازی و تعریض […]

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفده =