دکتر معینی در نماز جمعه شهر فلاورجان: بیش از ۴۰ پروژه در ۵ ماهه اول سال افتتاح و کلنگ‌زنی شده است

فرماندار فلاورجان گفت: بزرگ‌ترین دستاورد دولت از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان در ۵ ماه نخست امسال بیش از ۴٠ پروژه عمرانی فرهنگی و تفریحی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۷۵٠ میلیارد ریال کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرگزاری فارس از فلاورجان، مهدی معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت ارتحال استاد اخلاق آیت الله ناصری(ره) وگرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا همه دولت‌مردان گزارش یکساله خود را ارائه کنند، این هفته، زمان تجدید پیوند مسؤولان با مردم است.

وی افزود: مردم با بررسی عملکرد مسؤولان و درک مشکلات و توانمندی‌های دستگاه‌های اجرایی، بیش از پیش به دولت نزدیک می‌شوند و سعی می‌کنند تا با همدلی و همراهی با مسؤولان دولتی در رفع مشکلات و موانع کمر همت ببندند و موجبات دلگرمی و اهتمام مسؤولان را بیش از پیش فراهم آورند.

معینی افزود: در این هفته، دولت کارنامه خود را به مردم عرضه می‌دارد و در رفع مشکلات و تقویت توانمندی‌ها از آنان یاری می‌جوید و به مدد پیشنهادات و انتقادات، به اصلاح خود می‌پردازد.

فرماندار فلاورجان بیان کرد: هفته دولت هفته درس گرفتن مسؤولان از پاک‌بازانی چون رجایی و باهنر است که وجود خویش را وقف پیشرفت جمهوری اسلامی و تداوم انقلاب اسلامی کردند و با کارنامه‌ای آکنده از افتخار دعوت حق را لبیک گفتند و در جوار قرب دوست آرمیدند.

وی اشاره کرد: از مهم‌ترین ویژگی‌های شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر تبعیت محض از سیره امام علی(ع) و ولایت فقیه بود که با دوری از هرگونه تجمل‌گرایی و تشریفات در حین خدمت بی‌منت به مردم به شهادت رسیدند و شهادت آنان جریان تازه‌ای در رگ‌های انقلاب جاری کرد و مسؤولان را مصمم‌تر ساخت.

معینی عنوان کرد: لازم است رفتار مسؤولان باید به گونه‌ای باشد که مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی امیدوار کند و مردم نیز نباید بداخلاقی و ضعف مسؤولان را به پای نظام، اسلام و مکتب بگذارند.

فرماندار فلاورجان ادامه داد: از تمام ظرفیت و وظائف قانونی خود در شهرستان فلاورجان استفاده می‌‌کنم و در این راه با هیچکس مماشات نخواهم کرد؛ چون شهرستان فلاورجان تحمل خسارات دیگری را ندارد.

وی خاطرنشان کرد: شکل کامل مردم‌داری و میدان‌داری مسؤولان در راستای حل مشکلات مردم، برپایی میز خدمت در نماز جمعه است که امروز با حضور مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، تبلور یافته است و بیش‌تر برای شناسایی مسائل و مشکلات و با ایجاد وحدت بین مسؤولان این شهرستان گامی موثر آغاز شده است.

معینی ادامه داد: قطعا با برپایی میز خدمت و حضور در بین مردم، ادعا نداریم که می‌توانیم همه مسائل و مشکلات مردم را یک شبه، یک روزه و یا یک ساله حل کنیم، بلکه آمده‌ایم که بگوییم ما خدمتگزار و قدردان شما هستیم واین اتفاق برای اولین بار در استان از سوی مجموعه فرمانداری فلاورجان پیگیری شد.

فرماندارشهرستان فلاورجان با اشاره به بخشی از اقدامات دستگاه‌های اجرایی و دولت در سطح شهرستان در حوزه‌های مختلف افزود: بزرگ‌ترین دستاورد دولت از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان در ۵ ماه نخست امسال بیش از ۴٠ پروژه عمرانی فرهنگی و تفریحی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۷۵٠ میلیارد ریال کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد شد.

وی اشاره کرد: در حوزه برق اجرای ۱۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و پوشش افت ولتاژ روستاها و اصلاح شبکه برق‌رسانی و افتتاح ۵ پست برق‌رسانی در بخش‌های فلاورجان، پیربکران و قهدریجان و تعویض تیرهای فرسوده و اجرای روشنایی معابر شهرها و روستاها، مجموعا به مبلغ ۵٠ میلیارد ریال را می‌توان بیان کرد.

معینی افزود: در حوزه آموزش و پرورش ۳ مدرسه و سالن ورزشی به ارزش ۶۶ میلیارد ریال با مشارکت دولت و خیران احداث، بازسازی و تعمیر شده است.

فرماندار فلاورجان اشاره کرد: در حوزه بنیاد مسکن و عمران روستاها بیش از ۶٠٠ هزار متر مربع از معابر روستا‌های شهرستان با بیش از ۱۱٠ میلیارد ریال اعتبار با همکاری بنیاد مسکن و دهیاری‌های شهرستان جدول‌گذاری و آسفالت شده است که به جرأت می‌توان گفت این کار در بیش از ۷٠ درصد از معابر و ورودی‌های روستاها انجام شده که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی عنوان کرد : در زمینه کشاورزی و دام‌پروری افتتاح اولین انبار ۵ هزار تنی و کارگاه تولید خوراک دام و طیور غرب استان با ظرفیت تولید ۱٠ تن در ساعت در بخش مرکزی و افتتاح ۴ گلخانه تمام صنعتی به مساحت ۲۳ هزار متر مربع در روستاهای کاویان مهرنجان و سیاه افشار را می‌توان نام برد.

معینی پیرامون پروژه‌های انجام شده در حیطه راه و شهرسازی تصریح کرد: از ۲۲ پروژه در قالب لکه‌گیری، ایمن‌سازی راه‌ها، نصب نیوجرسی و به‌سازی راه‌ها به ارزش ۲۵ میلیارد ریال اجرا شده و همچنین چهار پروژه خاک‌برداری و خاک‌ریزی به ارزش ۱۹ میلیارد ریال است.

Mohsen. T.v, [۰۸/۲۷/۲۰۲۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ]
وی گفت: در امر خدمت‌رسانی به کارآفرینان و کمک به اشتغال و تحقق شعار سال با توجه به اینکه بیش از ۲۵۰ شرکت صنعتی و کارگاهی در چهار شهرک صنعتی و کارگاهی اشترجان، وزیرآباد، ابریشم و قهدریجان وجود دارد در طرح حمایت از کارآفرینی و اشتغال جوانان با هدف حمایت ویژه از کارآفرینان صورت گرفت.

معینی بیان کرد: تاکنون از بیش از ۱٠ کارخانه و کارگاه صنعتی این شهرستان بازدید و جلساتی با حضور مسؤولان استانی و نماینده شهرستان در این شهرک‌ها برگزار شده است که با برگزاری این جلسات دو خط جدید تولید در دو شرکت ماکیان سپید و شرکت گلنور راه اندازی و زمینه اشتغال دست کم ۱٠٠ نفر دیگر از جوانان این شهرستان فراهم خواهد شد و این جلسات به صورت دوره‌ای و در هر ماه دو برنامه برگزار خواهد شد.

فرماندار فلاورجان در پایان گفت: طرح سفیران خدمت، طرحی که برای اولین باردر استان و با هدف رسیدگی و پیگیری حل مشکلات هر چه بهتر مردم در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار می‌شود که تاکنون در ۵ شهر قهدریجان، مینا دشت ،پیربکران ،کلیشاد و سودرجان و شهر بهاران برگزار شده است که در آن اعضای شورای اداری شهرستان با حضور و بازدید از شهرها و روستاهای شهرستان و برگزاری شورای اداری در همان شهر و روستا پیگیر حل مشکلات شهر و روستا می‌شویم و این طرح به‌صورت دوره و هر هفته در تمام شهرها و روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ساعت ۶ صبح امروز ۱۳ آذرماه، جلسه مشترک هیئت اجرایی و هئیت نظارت انتخابات به ریاست مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 🔺در این جلسه اعضا به بررسی موضوعات مربوط به انتخابات به بحث و گفتگو پرداختند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  🔰فرماندار فلاورجان گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. ✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس نادری در جلسه ستاد تشییع پیکر شهید گفت: وقتی که شهدا بر می‌گردند، تازه کار ما شروع می‌شود. باید یادمان‌های شهدا محل بازخوانی عملیات‌های دفاع مقدس شود، ایستگاه های صلواتی در سطح شهرها زده شود، […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

🔰مهندس نادری فرماندار فلاورجان در پیامی؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح می باشد: ۱۲ آذر ماه روزی است که معلولین عزیز با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان، گوش‌ها و پاها فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست و همچون معجزه ای الهی در روزگار […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صدور پروانه ساخت در روستاها با حضور مهندس مدنی بخشدار مرکزی ،نمایندگان بنیاد مسکن استان و شهرستان ،دهیاران بخش مرکزی و قهدریجان در دفتر بخشدار مرکزی برگزار شد./ شنبه ۱۱ آذرماه  

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =